☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka

Píše Karolína, 22.07.20

Streetwear byl, je a bude pro všechny. Volný střihy schovají všechno, co se ti na tobě nelíbí. Printem na tričku nejlíp vyjádříš, kdo jsi a co si myslíš o světě. A nikomu nebude připadat divný, když si jako holka vypůjčíš něco z klučičí sekce nebo naopak. Tahle svoboda nás baví a možná to trochu vysvětluje, proč jsme se letos rozhodli podpořit Prague Pride.

Ten se letos od 3. do 9. srpna koná už podesáté, a i když mu organizaci trochu ztížila pandemie, čítá jeho program pořád víc než 100 akcí. Celý ho najdeš tady a my máme malé tajemství: budeme v něm taky! 🤫

Kvůli opatřením proti koronaviru se letos nemůže uskutečnit legendární duhový průvod a nahradí ho duhová plavba po Vltavě. Průvod si ale můžeme aspoň připomenout naším proud lookbookem. Oslovili jsme queer umělce a designéra Petra Menharta (penetraart, Mezipatra) a DJku NCOL (Radio 1, Radio Punctum). Neboj, úplně náhodná volba to není, slibujeme, že o obou v souvislosti s námi a pražským pridem ještě uslyšíš! Nicole i Petra jsme oblékli do duhových kolekcí našich značek a provedli jsme je poloprázdným městem. Následující fotky tak vznikaly v místech, kde se to v předchozích letech hemžilo účastníky průvodu.

Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka
Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka

Nicole má na sobě tenisky adidas Originals Nite Jogger Pride, kalhoty Vans Thread It, triko Puma Digital Love a džísku Levi's ® Vintage Fit.

Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka
Proud Queens: Víc než jen duhová profilovkaPetra jsme obuli do tenisek Converse Chuck Taylor All Star Pride a jeho fit se skládá z tílka Calvin Klein, šortek Nike Short Cargo Street a klobouku Kangol.

Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka
Proud Queens: Víc než jen duhová profilovka

Nezapomeň sledovat náš blog a sociální sítě, protože chystáme pořádný překvápko! A příště se dočteš třeba o historii a významu Pridu nebo o queer fashion ikonách ve streetwear komunitě.

Jsme hrdí na to, že jsme tu pro všechny, bez rozdílu pohlaví, barvy pleti, náboženství nebo orientace. Jsme #proudqueens.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(