BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

QSZ 12: TANEČNÍCI Z ČECH, SLOVENSKA I POLSKA MÍŘÍ DO OSTRAVY.ČEKÁ JE HIP HOP, HOUSE A FUNK BATTLE.

Píše R, 16.05.12

Všechny milovníky pouličního tance (street dance) i hiphopové kultury všeobecně čeká v sobotu 19. května 2012 již dvanácté vydání úspěšného street dance battlu Queens Style Zone. Tato akce, která se již tradičně koná v klubu Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě, se těší již několik let oblibě nejen českých tanečníků. I tentokrát totiž půjde o konfrontaci především české, slovenské a polské street dance scény. Tanečníci se proti sobě postaví v battlech hip hop 2×2, house dance 1×1, popping 1×1 a locking 1×1, jako zpestření pak nebude chybět vogue jam a samozřejmě tradiční after party.

Všechny tanečníky, ale i návštěvníky akce, přivítá známá dvojice deejayů Lowa (Out Of Control, rádio Helax) a Boruuf (Alyaschca Crew). O výkonech jednotlivých tanečníků bude rozhodovat porota ve složení Jasiek (Co Jest Crew, S-D-A / Polsko), BranuOne (Hip Hop Fakulta, Spirit Shop / Slovensko) a Domino (B-Fresh / ČR).

Jen pár dnů po české premiéře britského tanečního snímku StreetDance 2 tak můžete naživo shlédnout, jak je na tom česká, slovenská a polská scéna pouličního tance. Akci v minulosti nechyběla výborná atmosféra , takže pokud se rádi hýbete do rytmu černé muziky nebo pokud chcete na vlastní oči vidět battly v pouličních tanečních stylech, rozhodně si na 19. května 2012 naplánujte cestu do ostravského klubu Marley.

Akci tradičně podporuje největší český hip hop shop Queens.cz (http://www.queens.cz). Kromě cen z tohoto shopu si nejlepší tanečníci z Queens Style Zone 12 odnesou také poukázky na týdenní taneční pobyt Hyper Week s předními světovými lektory na Sicílii.

Kompletní info o akci najdete a přihlásit se do battlů můžete na webu akce www.qsz.cz.

**QUEENS STYLE ZONE 12

19. 05. 2012, klub Marley Ostrava

start: 17:00, vstupné 90 Kč**

www.qsz.cz

www.facebook.com/queensstylezone


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(