V pondělí otevíráme! 🥳 V Ostravě a Brně se na tebe těšíme od 10 a v Praze výjimečně od 11.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Queen of Queens a její girl power výběr

Píše Klára, 7. 3. 2019

Určitě už víš, že šéfová Queensu je žena. Taky je jasný, že má super vkus, protože jinak by nikdy nevybudovala svoje streetwearový impérium, kde už patnáct let spolehlivě najdeš jen to nejlepší, co je zrovna ve hře.

A protože dneska slaví svátek všechny slečny i paní, nejen naše milá Lenka, vytáhli jsme z ní tipy na její oblíbený ženy a všemožný další holčičí záležitosti, který můžou inspirovat i tebe.

Girl power rulez a positive vibes only!💚🌸

Queen of Queens a její girl power výběr

Podnikavé dámy

Tereza Ovšáková je zakladatelka, spolumajitelka a šéfkuchařka vyhlášeného ostravsko bistra HogoFogo. Je jí teprve 26 a už čtvrtým rokem vede svoji vysněnou restauraci. Je energická, cílevědomá a pokorná – ideální kombinace, kterou by měl každý lídr mít. A taky geniálně vaří, takže až budeš příště v Ostravě, rovnou z Queensu se vyprav na něco dobrého na zub právě sem.

Eva Urbanová stojí za obchodem NILA, ve kterém prodává etickou módu, kosmetiku, doplňky do domácnosti a spoustu dalších nádherných věcí jako třeba hračky pro děti. Zrovna tenhle týden otevřela další pražskou pobočku, po Vinohradech tentokrát v Karlíně, a já jí moc fandím, protože je mi blízká její filosofie spotřeby s rozmyslem. Všechny kousky v NILA Store jsou udržitelné a vybrané s obrovskou péčí, aby dělaly radost a dobře sloužily nejen jednu sezónu, ale co možná nejdéle.

Queen of Queens a její girl power výběr
Queen of Queens a její girl power výběr


Inspirativní slečny z Instagramu

Daniela Bacíková aka Baci Dani dělá v mém týmu přesně to, co bych dělala já, být u nás zaměstnaná – vybírá především dámské části kolekcí, do týmu buyerů přináší ženský pohled na věc a taky produkuje skvělé lookbooky. Kromě toho jí to neuvěřitelně sekne a na Instagramu můžeš sledovat její videa z jógy na šálách, kterou lektoruje po práci i před ní. Protože už v Praze moc času netrávím, zatím jsem na její lekci nebyla, ale doufám, že si to jednou dám (a přežiju to:).

BARVY! Nejbarevnější feed mladé umělkyně Dominiky Žákové je tak příjemný pro oči, že je nebudeš moct odtrhnout. Na Instagramu sdílí nejen své umění, ale taky cesty nebo tvorbu v ateliéru, všechno to tak báječně hraje dohromady! Obraz od Dominiky je vlastně poslední, který jsem si zatím pořídila, a při osobním předání jsme poněkud neobvykle hodinu seděly na jedné pražské kašně a povídaly si o zážitcích s elektromobily:) A malý bonus – koukni na uložené Stories, najdeš tam krásné fotky barev a květin na tapetu telefonu.

Queen of Queens a její girl power výběr
Queen of Queens a její girl power výběr


Must have kousky pro holky

Postupem času jsem si přišla na to, že kvalita převažuje nad kvantitou, a tak si dneska do šatníku nepustím jen tak něco. Už nepotřebuju desítky párů tenisek, protože jsem se z města přesunula na vesnici, zvolnila jsem a trochu změnila životní styl. A taky dost často chodím po lese bosa.

Naposled jsem neodolala teniskám adidas Falcon, které jsou pro mě konečně dost široké. Přes zimu si chvíli počkaly na svůj den D a jen co slezl sníh, v univerzální černobílé kombinaci se okamžitě staly mým oblíbeným párem pro pochůzky ve městě.

Co se týče oblečení, poklady pořád hledám v sekáčích, stejně jako když jsem s Queensem začínala. A když už sáhnu po něčem novém, musí to být nějaká specialitka. Třeba jako tahle mikina od mé oblíbené dánské streetwear značky Wood Wood. Camel barva z módy nikdy nevyjde, střih i materiál jsou naprosto úžasné a nejradši ji nosím s plisovanou sukní.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(