☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queen of Queens a její girl power výběr

Píše Klára, 07.03.19

Určitěuž víš, že šéfová Queensu je žena. Taky je jasný, že másuper vkus, protože jinak by nikdy nevybudovala svoje streetwearovýimpérium, kde už patnáct let spolehlivě najdeš jen to nejlepší,co je zrovna ve hře.

Aprotože dneska slaví svátek všechny slečny i paní, nejen našemilá Lenka, vytáhli jsme z ní tipy na její oblíbený ženy avšemožný další holčičí záležitosti, který můžouinspirovat i tebe.

Girlpower rulez a positive vibes only!💚🌸

Queen of Queens a její girl power výběr

Podnikavé dámy

TerezaOvšáková je zakladatelka, spolumajitelka a šéfkuchařkavyhlášeného ostravsko bistra HogoFogo. Je jí teprve 26 a užčtvrtým rokem vede svoji vysněnou restauraci. Je energická,cílevědomá a pokorná – ideální kombinace, kterou by mělkaždý lídr mít. A taky geniálně vaří, takže až budešpříště v Ostravě, rovnou z Queensu se vyprav na něco dobréhona zub právě sem.

EvaUrbanová stojí za obchodem NILA, ve kterém prodává etickou módu,kosmetiku, doplňky do domácnosti a spoustu dalších nádhernýchvěcí jako třeba hračky pro děti. Zrovna tenhle týden otevřeladalší pražskoupobočku, po Vinohradech tentokrát v Karlíně, a já jí moc fandím,protožeje mi blízká její filosofie spotřeby s rozmyslem. Všechny kouskyv NILA Store jsou udržitelnéa vybrané s obrovskou péčí, aby dělaly radost a dobře sloužilynejen jednu sezónu, ale co možnánejdéle.

Queen of Queens a její girl power výběr
Queen of Queens a její girl power výběr


Inspirativníslečny z Instagramu

DanielaBacíková aka Baci Dani dělá v mém týmu přesně to, co bychdělala já, být u nás zaměstnaná – vybírá předevšímdámské části kolekcí, do týmu buyerů přináší ženský pohled na věc a taky produkuje skvělé lookbooky. Kromě toho jíto neuvěřitelně sekne a na Instagramu můžeš sledovat jejívidea z jógy na šálách, kterou lektoruje po práci i přední. Protože už v Praze moc času netrávím, zatím jsem na jejílekci nebyla, ale doufám, že si to jednou dám (a přežiju to:).

BARVY!Nejbarevnější feed mladé umělkyně DominikyŽákové je takpříjemný pro oči, že je nebudeš moct odtrhnout. Na Instagramusdílí nejen své umění, ale taky cesty nebo tvorbu v ateliéru,všechno to tak báječně hraje dohromady! Obraz od Dominiky jevlastně poslední, kterýjsem si zatím pořídila, a při osobním předání jsme poněkudneobvykle hodinu seděly na jedné pražské kašně a povídaly si ozážitcích s elektromobily:)A malý bonus – kouknina uložené Stories,najdeš tam krásné fotky barev a květin natapetu telefonu.

Queen of Queens a její girl power výběr
Queen of Queens a její girl power výběr


Musthave kousky pro holky

Postupemčasu jsem si přišla na to, že kvalita převažuje nad kvantitou,a tak si dneska do šatníku nepustím jen tak něco. Už nepotřebujudesítky párů tenisek, protože jsem se z města přesunula navesnici, zvolnila jsem a trochu změnila životní styl. A taky dostčasto chodím po lese bosa.

Naposledjsem neodolala teniskám adidas Falcon, které jsou pro mě konečnědost široké. Přeszimu si chvíli počkaly na svůj den Da jen co slezl sníh, vuniverzální černobílé kombinaci se okamžitě staly mýmoblíbeným párem propochůzky ve městě.

Cose týče oblečení, poklady pořád hledám v sekáčích, stejnějako když jsem s Queensem začínala. A když už sáhnu po něčemnovém, musí to být nějaká specialitka. Třeba jako tahlemikina od mé oblíbenédánské streetwear značky Wood Wood. Camel barva z módy nikdynevyjde, střih i materiál jsou naprosto úžasné a nejradši jinosím s plisovanou sukní.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(