☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Brno | Opening party feat. Dalyb

Píše Radim, 07.06.17

Ve čtvrtek 15. června nebude v Brně nuda. Naše nově otevřená prodejna v moravské metropoli si totiž zaslouží pořádnou otevírací párty a tak jsme pro vás připravili nabitý program.

Akce začne již v 17.00 hod. a připravený pro vás bude speciální catering, který bude mít na svědomí 4 pokoje. Pokud máte sladké, těšte se na donuty od Funky Donuts. Dál se můžete těšit na exkluzivní DJ sety Dalyba a Smacka a aby toho nebylo málo, speciální live performance bude mít připravena vycházející brněnská hvězda a nejnovější člen CBG Calin.

Kromě muziky se také můžete těšit na exkluzivní restocky tenisek a především pak na raffle o adidas NMD x Pharrell Williams Human Race, Nike Air Max 90 Cork a Nike Air Max 1 Masters. Pro více informací sledujte Facebook event.

A komu nebude stačit párty do osmi do večera, může se přesunout jen o pár metrů vedle, kde na vás bude čekat oficiální afterparty ve Skull Cafe. It´s gonna be lit!

Queens Brno | Opening party
Dvořákova 44/14
čtvrtek 15. června 2017, 17 – 20 hod.
Dalyb DJ set (F*CK THEM, HA HA Crew)
Smack DJ set (A 51)
Calin live (CBG)
drinks & food od Bar, který neexistuje

Official afterparty | Skull Cafe
Náměstí svobody 21, Brno
čtvrtek 15. června 2017, 21 – 01 hod.
DJs Maniak, Fejki, Forgen
vstup zdarma
custom drinks


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(