Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

Píše R, 6. 12. 2012

V první řadě bychom všem zúčastněným chtěli velice poděkovat za všechny vaše fotky! Všechny vaše fotky a komentáře na nás udělaly velký dojem a vybrat 3 nejzajímavější fotky a komentáře bylo téměř nad lidské síly. Níže tedy bez větších ovací a komentářů 3 vítězové:

1. místo – Petr Hrabák – mikina dle vlastního výběru

Svojí první věc jsem koupil ještě na starém eshopu iqueens.cz. Bylo to 8.7.2006. Jedná se o tuto mikinu od MC Wear, která mi dodnes slouží.

Na Q rád nakupuji, kvůli velkému výběru streetwearových značek, které se nedají koupit jinde než u Vás. Dále kvůli tomu, že se snažíte do ČR dostat limitované edice tenisek od Nike a retro modely od Air Jordan. Také obdivuji rychlost odeslání zboží a komunikaci se zákazníky ať už přes sociální sítě nebo emailem.

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

2. místo – Štefan Filipovič – kšiltovka dle vlastního výběru

Svůj první nakup v queensu si pamatuji jako by to bylo včera, bylo to 25.3.2010 a tehdy jsem si tam koupil 2× triko tafroba z té jeho první kolekce, 2× triko LRG a jedny shorts od LRG)) Byl tam Pavel a Luigi a poradily mi jake trička si mam koupit a vybrali dobře, byl sem spokojenej)) Jo a dostal sem tam svou první SPhere kartu a mam ju dodnes v peněžence i když už neplatí (znovu bych uvítal nějaké ty slevové karty za určitou útratu)

No a proč nakupuji v queensu do dnes? No protože prodáváte kvalitní a originální oblečení i tenisky a za ty 2 roky jsem s vámi nemel žádný problém, vždy bylo vše v pořádku. Nemám vám co vytknout, jsem spokojen! :)

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

3. místo – Hana Roubcová – tričko dle vlastního výběru

Tohle je můj první nákup v Queens. Energiťák zakoupen 20. 3. 2012 a byl tak dobrej, že mám plechovku dodnes a dodnes u vás nakupuju.

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

Vítězům gratulujeme! To ale není všechno. Rádi bychom ještě všechny ostatní soutěžící odměnili za zaslání fotky a komentáře slevou v hodnotě 10% na našem eshopu. Všechny podrobné informace jak vítězům, tak ostatním, sdělíme během dnešního dne na jejich email.

Děkujeme!


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(