☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

Píše R, 06.12.12

V první řadě bychom všem zúčastněným chtěli velice poděkovat za všechny vaše fotky! Všechny vaše fotky a komentáře na nás udělaly velký dojem a vybrat 3 nejzajímavější fotky a komentáře bylo téměř nad lidské síly. Níže tedy bez větších ovací a komentářů 3 vítězové:

1. místo – Petr Hrabák – mikina dle vlastního výběru

Svojí první věc jsem koupil ještě na starém eshopu iqueens.cz. Bylo to 8.7.2006. Jedná se o tuto mikinu od MC Wear, která mi dodnes slouží.

Na Q rád nakupuji, kvůli velkému výběru streetwearových značek, které se nedají koupit jinde než u Vás. Dále kvůli tomu, že se snažíte do ČR dostat limitované edice tenisek od Nike a retro modely od Air Jordan. Také obdivuji rychlost odeslání zboží a komunikaci se zákazníky ať už přes sociální sítě nebo emailem.

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

2. místo – Štefan Filipovič – kšiltovka dle vlastního výběru

Svůj první nakup v queensu si pamatuji jako by to bylo včera, bylo to 25.3.2010 a tehdy jsem si tam koupil 2× triko tafroba z té jeho první kolekce, 2× triko LRG a jedny shorts od LRG)) Byl tam Pavel a Luigi a poradily mi jake trička si mam koupit a vybrali dobře, byl sem spokojenej)) Jo a dostal sem tam svou první SPhere kartu a mam ju dodnes v peněžence i když už neplatí (znovu bych uvítal nějaké ty slevové karty za určitou útratu)

No a proč nakupuji v queensu do dnes? No protože prodáváte kvalitní a originální oblečení i tenisky a za ty 2 roky jsem s vámi nemel žádný problém, vždy bylo vše v pořádku. Nemám vám co vytknout, jsem spokojen! :)

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

3. místo – Hana Roubcová – tričko dle vlastního výběru

Tohle je můj první nákup v Queens. Energiťák zakoupen 20. 3. 2012 a byl tak dobrej, že mám plechovku dodnes a dodnes u vás nakupuju.

Queens.cz slaví 6 let! Výsledky soutěže o kšiltovku, mikinu a tričko!

Vítězům gratulujeme! To ale není všechno. Rádi bychom ještě všechny ostatní soutěžící odměnili za zaslání fotky a komentáře slevou v hodnotě 10% na našem eshopu. Všechny podrobné informace jak vítězům, tak ostatním, sdělíme během dnešního dne na jejich email.

Děkujeme!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(