☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tip: Azurit Kingdom

Píše Barča, 24.10.19

Určitě tě neminulo, že kluci z Azurit Kingdom do světa poslali nové album jménem Syndikát, jehož špičkový sound nemá na triku nikdo jiný než Dj Bussy

Na novém albu najdeš bangery jako Díky bohu, Tvoje máma nebo Sorry, kterými nám kluci zase potvrdili, že patří ke špičce české rapové scény.

A právě track Sorry si jako první vysloužil videoklip, ze kterého ti přinášíme nejkvalitnější behind the scenes tohoto roku. Nikde jinde totiž neuvidíš, jak mistr kamery Patrik Soldán tvoří svoje majstrštyky (pusť si třeba Dopis od Calina nebo DÔLEŽITÉ od Luisy), jak Pastor říká vtip v kukle nebo jaké je oblíbené slovo Sergeie Barracudy. Lepší první Behind The Scenes na našem kanálu jsme si nemohli přát.  

Jak už to tak bývá, s každým kvalitním albem musí přijít tour. Hned první zastávka bude už tuto sobotu v brněnské Flédě. Ale ta nejdůležitější bude samozřejmě v Ostravě, kde proběhne křest desky. 

Tak házej tou prd*lí pro lístky a nezapomeň kluky podpořit tím, že dorazíš na koncert v jejich merchi. Tvůj support může začínat už na 399 korunách, kdy si pořídíš nový AK Kulich, který perfektně ladí s trikem a mikinou z dílny králíčka Azurit. 

Queens Music Tip: Azurit Kingdom

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(