☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips #3

Píše Zbyněk, 26.07.16

No jak sám Nobody napsal 24.9.2015 v jeho posledních Music Tips, bylo to hodně pravidelně nepravidelné a proto se toho skoro po roce ujímám já. Myslím, že tak 2× do měsíce Vás tedy čeká nějaký výběr toho, co právě vyšlo, co jsem objevil na soundcloudu a nebo co mi prostě pomáhá přežít cestu do kanclu v MHD.

Tak jdem na to, začneme alby, mixtapy a EPčky.

Gucii Mane – Everybody Looking

Po návratu z vězení Gucci vydává rovnou album, kde hostujou jména jako Young Thug, Drake a Kanye West. Z posledních věcí co vyšly jsem na tomhle zaseklej nejvíc a zrovna track s Westem – koťátkovej print je hroznej banger. GUWOP!

Jeremih – Late Nights: Europe

R'n'B zpěvák z Chicaga, který se nedávno stavil i v Praze na koncert. Měsíc na to vydává Mixtape, kde každá písníčka vzdává hold nějakému hlavnímu městu z Evropy. Česká Republika je zas výjimečná a track se nejmenuje Prague, jak by do kontextu sedělo, ale Czech Republic.

$UICIDEBOY$ – Radical Suicide

Už tu bylo album i mixtape, tak sem hodim i to EP. Tohle už je trochu temnější a tvrdší záležitost. New Orleanské duo s punkovými kořeny nepatří mezi nejznámější interprety, ale na jejich soundcloudu už vzrostla celkem slušná fanouškovská základna a objevili se například na posledním albu Pouyy. No schválně, zkuste změnit flow tolikrát jako kluci na tomhle tracku.

A teď je čas zamířit ještě k singlům.

V.Cha$e ft. Kid Art, French Montana – TREES LA

I Love Production je konec, přichází éra labelu FCK THEM. Ten na nic nečeká a hned jako první bombu nám posílá mladou New Yorskou dvojici (Vinny Cha$e & Kid Art), ke kterým se přidal French Montana!

Denzel Curry – Today ft. Boogie & Allan Kingdom

Denzel Curry nebyl jen tak nadarmo freshman XXL. Na hostovačku si pozval Boogieho s kterým jede BLACK METAL TERRORIST TOUR a hook zabil kdo jiný než Allan Kingdom.

[MV] FIGERSON – KEYS

Stejně jako první kategorii i tuhle končím trochu undergroundem. Ani nevím co o interpretovi napsat, protože o něm nikde nic není k nalezení, má na videu jen 3500 views. Klip ale hravě překonal Yamborghini High v trippy vzhledu a i po hudební stránce to určitě stojí za to.

Doufám, že se aspoň někomu tenhle hudební výběr líbil a brzo se s Vámi zas o něco podělim (kdo trochu zaspal dobu nebo nestíhá sledovat novinky, tak nedávno vyšlo ještě tohle: ScHoolboy Q – Blank Face LP, Roy Woods – Waking At Dawn, Clams Casino – 32 Levels nebo třeba Abra – PRINCESS EP.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(