☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips #4

Píše Zbyněk, 11.08.16

Dva týdny jsou pryč a já zatim dodržuju co jsem slíbil. Formát necháme stejný a nejdřív si projedeme celé projekty a pak Vám zas představím pár singlů.

DJ Khaled – Major Key

Né moc producentů si dokáže ke svému albu vytvořit takový hype. Kdo ví jestli za to může Khaledův snapchat, který zná téměř každý a nebo prostě to, že dělá dobrou hudbu (na 99% to bude to první). Právě proto jsem překvapenej, celý album je poslouchatelný, každá písnička má něco do sebe a nemám potřebu nic přepínat. Přece jen tu je snad každá hip-hopová star a chemie funguje. Já Vám sem k poslechu přikládam svoji fav, ale každý si tam určitě najde tu svoji, ať to bude Travis Scott s Lil Waynem nebo Brison Tiller a Future.

Lil Uzi Vert – The Perfect Luv

Další interpret který se ukázal na freshman XXL freestylu. Na to, že je na scéně celkem chvilku si už vybudoval schopnou fanbase a vydal spoustu EPček a právě minulý týden vydal další, kde hostuje třeba Future nebo Playboi Carti. Vím, že tohle nesedne asi úplně každému, tak osobotej styl má jen pár lidí, ale hejtit se to prostě nedá, těžko mi někdo ukáže roztomilejšího rappera. ❤

J-Soul – November Twelve

V Torontu je malá továrna, kde sedí Drake a vyrábí tam malý Weekndy a Roy Woodse. Jak jinak si vysvětlit to hejno talentů R'n'B žánru, které z tohohle města pochází. J-soul je rovnou jeden z těch nejlepších. Když zmixujete všechny výše zmíněné jména, tak právě on je taková jejich kombinace. No, prostě si poslechněte celej mixtape…jak by řekl Nobody „mně z toho švihne“.

-----------------------------------------------------------------
SINGLY
-----------------------------------------------------------------

Kid Cudi – Goodbye

Cudder is back – tohle úplně vystihuje celej track. Kdo nebyl úplnej fanda posledních počinů Scotta Mescudiho, tak mu zaplesá srdíčko, konečně se snad vrací k tomu, co každej miloval (ten bridge od Pink Floydů, jsem nečekal).

ZillaKami ft. Tekashi69 – Hellsing Station

Skvělý, tvrdý, ZilleKami tu úplně zastínil Tekashiho (aspoň za mě), ale hlavní props dostává TRIFEDREW a Hikari Ultra, protože ten klip je úplně jinde. Už v minulém díle music tips jste si asi všimli, že mám rád uřvanější rap, takže v každém díle se aspoň jedna takováhle věc objeví.

ROMANS – Prisoner ft. Rejjie Snow

Zakončíme to dneska trochu s positive vibes. ROMANS jsou pro mě jedna velká neznámá a zbytek jejich písniček mě nějak neoslovil. Co si budem, ten Rejjie Snow v názvu udělal u kliknutí na písničku svoje.

A rovnou se předem omlouvám, dalšího dílu se dočkáte až za 3 týdny, protože jedu na dovolenku o které si taky přečtete. Jako malej bonus u první kategorie jsem Vám přidal i prolinky na stáhnutí, takže stačí kliknout na umělce. 💁


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(