☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips: #BeExplicit Playlist

Píše Dj De, 27.02.19

Dneska pro tebe máme CLUB MUSIC ALERT!

Pokud se ti někdy stává, že nevíš, kde hledat hudbu, a nebo se nestíháš prohrabávat hromadou novinek, mám pro tebe music tip, který by tě mohl zajímat.

Před nějakou dobou jsme se totiž rozhodli vytvořit #BeExplicit playlist na Spotify, který odráží náš momentální hudební vkus a pohled na současnou club music. Kromě se o kurátorství stará Vinfield, Krabs a Adam Šeda.

Díky tomu, že do playlistu přispíváme každý podle svého, z toho vzniká divoká fúze žánrů (Trap, Grime, Jersey Club, Techno a další podoby club music), která nás baví. Navíc playlist průběžně promazáváme a přidáváme novou hudbu, takže při každém poslechu ho najdeš v jiné podobě.

Jestli hledáš něco k učení nebo relaxaci, tak to rozhodně nezapínej! Pokud ale dostaneš party mood, chceš slyšet něco energickýho nebo se rozehřát, než vyrazíš do klubu - pouštěj to a #BeExplicit!

Btw na březen jsme nachystali rovnou dva Explicit eventy - uvidíme se klasicky v Brně (tentokrát v nových prostorech) a den poté (poprvé!) v Praze.

22/03/2019 - Art Bar, Brno
23/03/2019 - Nová scéna, Praha

Queens Music Tips: #BeExplicit Playlist
Queens Music Tips: #BeExplicit Playlist

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(