☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips: naše playlisty na Spotify

Píše Klára, 23.07.19

Že děláme podcasty, to už určitě víš. Nově jsme seale pustili i do playlistů a na rozjezd jsme pro tebe na Spotifypřipravili velice vymazlenou selekci hudby na tři různýpříležitosti. Zakomponovali jsme tam naše oblíbený kousky zesvěta a taky tvorbu našich influencers. A postupně budeme přidávatnovinky, tak se těš.

Queens Vibes Only

Být holka je občastěžký. S queens-vibes-only playlistem to ale hned budeš mít oněco lehčí. " I want you " na začátku a " I wantyou " na konci, tak si to pusť do ouška. A u toho můžešklidně scrollovat náš holčičí profil na Instagramu.

Queens SummerVibes Only

Nečekej žádnýdrsný rapy, techna nebo elektra. To ti zahrajou na párty v Berlíně.Tenhle playlist dodá správnej letní vibe tvojí grilovačce skámošema, takže si budeš moct v pohodě a s hlavou pokyvujícído rytmu vychutnat gin-tonic. Doporučujeme zamíchat:)

Queens RunningTeam vol. 1

Kapitán našehoQueens Running Teamu Radim pro tebe namíchal playlist, kterýje vhodný na hodinový výběh na páse i venku. Tempo začínávelmi zlehka, aby ses nezadýchal, a průběžně graduje. Pokudpoběžíš déle než hodinu, máš Radimův respekt, a zároveňpoznáš, jaký je jeho song léta 2019. Jo a hlavně nezapínejnáhodný přehrávání, jinak to ztratí úplně smysl.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(