Ahoj, výdejní okénka máme otevřená. Můžeš platit kartou i hotově, tak se stav.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Queens Music Tips: naše playlisty na Spotify

Píše Klára, 23. 7. 2019

Že děláme podcasty, to už určitě víš. Nově jsme se ale pustili i do playlistů a na rozjezd jsme pro tebe na Spotify připravili velice vymazlenou selekci hudby na tři různý příležitosti. Zakomponovali jsme tam naše oblíbený kousky ze světa a taky tvorbu našich influencers. A postupně budeme přidávat novinky, tak se těš.

Queens Vibes Only

Být holka je občas těžký. S queens-vibes-only playlistem to ale hned budeš mít o něco lehčí. " I want you " na začátku a " I want you " na konci, tak si to pusť do ouška. A u toho můžeš klidně scrollovat náš holčičí profil na Instagramu.

Queens Summer Vibes Only

Nečekej žádný drsný rapy, techna nebo elektra. To ti zahrajou na párty v Berlíně. Tenhle playlist dodá správnej letní vibe tvojí grilovačce s kámošema, takže si budeš moct v pohodě a s hlavou pokyvující do rytmu vychutnat gin-tonic. Doporučujeme zamíchat:)

Queens Running Team vol. 1

Kapitán našeho Queens Running Teamu Radim pro tebe namíchal playlist, který je vhodný na hodinový výběh na páse i venku. Tempo začíná velmi zlehka, aby ses nezadýchal, a průběžně graduje. Pokud poběžíš déle než hodinu, máš Radimův respekt, a zároveň poznáš, jaký je jeho song léta 2019. Jo a hlavně nezapínej náhodný přehrávání, jinak to ztratí úplně smysl.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(