BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips: Viktor Sheen, Smack a Gleb

Píše Radim, 13.05.19

Jsme rádi, že v mixu největších českých a slovenských bizardností na Youtube, který má hrdý název "Trendy", se najdou i kvalitní věci od našich kamarádů. A jelikož jich tam je teď aktuálně hned několik a fakt by vám neměly ujít, můžete si to tady proklikat na jednom místě.

Viktor Sheen x Calin x Hasan x Nik Tendo - Až na měsíc

Viktor Sheen vydává už v pátek 17. května 2019 svojí druhou sólovou desku Černobílej Svět, kterou uvedl singl Zlato, ke kterému jsme s Viktorem měli i speciální edici mikin. Pár dní před releasem desky si můžete dát track Až na měsíc, ve kterém je současný all-star team mladých interpretů Sheen, Calin, Hasan a Nik Tendo. Release party proběhne v den releasu v Queens Flagship Store v Praze už tento pátek.

Smack One - V Mym Hoodu feat. Fakstroy

Starosta 140 Grime street, bez jehož povolení se nebudete v pražských Strašnicích cítit zrovna bezpečně, posílá ódu svojí čtvrti V Mym Hoodu s Fakstroyem v druhé sloce. Track je z aktuální desky P´S A LOVE 2, ze které už vyšel monstr singl Crunk Jackpot s Logicem. Křest desky bude už 24. května v hale na Folimance.

Gleb - GO GO GO

Gleb a Yaksha přijeli regiojetem do Prahy aby v prostředí pražské SAPY natočili klip k singlu GO GO GO, který bude na nadcházejícím albu GAUČ STORYTELLING. A pokud se vám líbí některé ze zlatých hodinek, se kterými se ve videu kšeftuje, najdete je zde. S/O David Le a zbytek crew!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(