BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Music Tips

Píše Radim, 30.11.18

K muzice jsme v Queensu měli hodně blízko since day one. Supportovali jsme spousty lokálních i celorepublikových interpretů, podíleli se na hudebních eventech, hostili jsme release parties a současná hudba nás pořád neustále inspiruje.

A i proto je portfolio našich kamarádů, které v jejich tvorbě podporujeme, tak rozmanité, jako následující Queens Music Tips za uplynulý měsíc. Protože právě v listopadu se toho na scéně stalo hodně a tak si to v následujícím souhrnu zrekapitulujeme.

Smack - 160 EP

Smack One vydává v prosinci společné EP s Huclberrym 160 EP. Venku už jsou singly Zaplatil Sem Dost a Pumelenice, na kterém hostuje ostravský Sergei Beezy. No a po 160 EP se schyluje k novinkám od Iscream boyz, protože Smack na svém Youtube kanále Archetyp 51 leaknul skladbu V Mym Hoodu, ve které se na beatu od Shadow D´ho objeví i Fuckstroy.

S. Barracuda feat. Pastor - Láska a Loyalita

Feat. na Smackově EP není zdaleka jedinou současnou aktivitou Sergeie Barracudy. Ještě stále aktuální deska Láska & Loyalita má totiž konečně videoklip ke své titulní skladbě, ve které hostuje Pastor. Tour k této desce pak vrcholí v pátek 30. listopadu 2018 v Ostravě a o týden později, přesněji 7. prosince 2018, pak v žižkovském klubu Storm v Praze.

Dalyb - Prod. Dalyb

Jedeme na Slovensko. Dalyb definitivně převzal do ruky mikrofon a vykašlal se na ostatní rapery, kteří mu nebyli schopní dodat své sloky ani 100 let po deadlinu. Minulou neděli tak vypustil na iTunes hned trojici skladeb, které vévodí track Jelly Belly, který má také jako jediný i klip.

Luisa feat. Yzomandias - Dôležité

Nejhranějším singlem interní Queens office music chart je momentálně tento singl od nejnovější členky CBG, která je dle nás jedinou opravdu rapující ženou v České republice a na Slovensku. Velká budoucnost.

Calin feat. Ben Cristovao - Děvče v první řadě

Z Bratislavy do Brna. Ve studiu Mike Roft Records totiž momentálně vznikají věci s celorepublikovým přesahem. Jednou z těchto věcí je také aktuální číslo 1 v trendech na českém Youtube Děvče v první řadě. Skladba, na které se potkali Calin a Beny Cristo. Za nás půlka úspěchu patří také skvělému klipu od Radima Zbořila.

Stein27 - Predátor

Ze stejného studia pak přišla také o poznání depresivnější track Predátor, pod kterým je podepsaný Stein27. Pro pochopení celého kontextu doporučuju doposlouchat další tracky na stejném kanále a ponořit se...

Václav Rouček - Víra

A končíme zase zpátky v Praze. Vašek Rouček totiž pouští očekávané EP Víra a k němu i CD, mikinu a poster, který bude již brzy jako viset jako oltář v Queens office. A Spoony nám také ukázal, že kromě úžasných fotek, umí udělat i video, které vzniklo k tracku Kamení.

Kdo to dočetl až sem, ať mi dá pět. Každý totiž ať si z této selekce vybere to, co ho baví. O tom totiž muzika je. Svoboda.

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(