☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens #SUPERSOBOTA 🔥

Píše Zbyněk, 20.07.16

(Super)sobota už klepe na dveře a můžu Vám slíbit, že prohlížeč budete neustále refreshovat. Koupák tedy neplánujte, spíš si najděte příjemný, klidný místo s dobrým připojením k internetu. Už sem Vás doufám nažhavil dost, tak si jdem představit ten heat!

adidas UltraBoost Uncaged LTD | 5390 Kč | Online na Queens.cz – 23.7., náhodný čas
US 6,5 – US 11,5

Už je to 14 dní od releasu prvních adidas UltraBoost Uncaged, které už jsou skoro všude vyprodané. Adidas ale nespí na vavřínech a vydává další tři colorways, které jsou výjimečné díky barevnému boostu, který se na adidas teniskách objevuje úplně poprvé. K nám se dostávají tyto „all ⚫“ a…

Queens #SUPERSOBOTA 🔥

adidas UltraBoost Uncaged LTD | 5390 Kč | Online na Queens.cz – 23.7., náhodný čas
US 9 – US 11,5

…samozřejmě i „all 🔴“ barevná kombinace, která je úplnej 🔥. Schválně kdo z americké hip-hop smetánky je vytáhne první (v USA jsou všichni úchylný na all red sneakers) a my jedeme dál, adidasu už bylo dost.

Queens #SUPERSOBOTA 🔥 TEN ČERVENEJ BOOST JE FAKT FIRE 🔥🔥🔥

Nike Air More Uptempo Olympic 2016 | 4490 Kč | Online na Queens.cz – 23.7., náhodný čas
US 8,5 – US 12

Olympic pack se nám rozrůstá a k Nike Air Presto a Nike Air Pegasus se po 20ti letech (poslední release byl 1996) do rodinky přidává i jejich velkej brácha – Nike Air More Uptempo. Slavné hlavně díky jejich nositeli Scottie Pippenovi, který je právě na olympiádě v roce 1996 obouval a měl na patě svoji ikonickou „8“. No všichni ví, jak rychle tyhle tenisky z obchodů mizí a tahle bílo-modrá barevná kombinace ten čas ještě o dvojnásobek zkracuje.

Queens #SUPERSOBOTA 🔥

Air Jordan 5 Nike Air Black / Metallic 2016 Retro | 4990 Kč | Online na Queens.cz – 23.7., náhodný čas
US 7 – US 13

Na „neúspěch“ Air Jordan 5 “White Metallic" si pamatuje každej fanda Jordanů, protože takhle dlouho snad žádné 5ky na pultech neseděly. Nike se tedy poučilo a vrací do hry jejich černé brášky a to rovnou s Nike Air logem na patě z roku 1990, k tomu tu máme blue icy sole a 3M prvky na jazyku. No můj odhad je takovej, že tohle bude přesnej opak minulého roku a v USA zmizej dřív jak výše zmiňované adidas UltraBoost Uncaged.

+ Na slečny a prcky myslíme též a přijdou nám i v BG velikostech, cena 3490 Kč, velikosti 4,5Y – 7Y

Queens #SUPERSOBOTA 🔥

Air Jordan 12 Retro Flu Game | 4990 Kč | Online na Queens.cz – 23.7., náhodný čas
US 7,5, US 8, US 9, US 10, US 12, US 13

A jako posledního SuperSobotáře tu máme Air Jordan 12 Retro Flue Game AKA Breds. Účastník již minulé supersoboty, ale v Brně po nich nezatoužilo tolik nadšenců kolik bylo očekáváno a tak Vám zbytek velikostí dáváme online!

Queens #SUPERSOBOTA 🔥

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(