☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens #SUPERSOBOTA 💣

Píše Radim, 15.11.16

V sobotu 19.11. 2016 nás čeká další díl našeho nepravidelného seriálu #SUPERSOBOTA! A jelikož nás čeká hned kvarteto zajímavých releasů, pojďme si je hned představit.

NBA už nikdy nebude taková, jako dřív. Už nikdy v ní totiž nebude hrát Black Mamba aka jeden z nejlepších hráčů všech dob Kobe Bryant. Jordan brand na Kobeho vzpomíná následujícím releasem tenisek Air Jordan 9 Retro v barevné kombinaci Los Angeles Lakers. Vracíme se tak do roku 2010, kdy byl Kobe viděn právě v těchto teniskách, které nebyly ničím jiným, než vzorkem sneakers, které vycházejí právě až v tuto sobotu.

Air Jordan 9 Retro Kobe
US 7 – US 12.5
4990 Kč | 184 €

Queens #SUPERSOBOTA 💣
Queens #SUPERSOBOTA 💣

Nike Air Max LD-Zero jsou futuristická silueta tenisek Nike, kterou vytvořil legendární designér Hiroshi Fujiwara. Vyšla pouze v několika verzích, např. k příležitosti letošního Nike Air Max Day, nebo nedávno právě pod Hiroshiho značkou Fragment Design. V sobotu půjdou do prodeje hned dvě barevné kombinace jako limitovaný Quickstrike release.

Nike Air Max LD-Zero black / dark grey
US 8 – US 12
4790 Kč | 177 €

Queens #SUPERSOBOTA 💣
Queens #SUPERSOBOTA 💣

Nike Air Max LD-Zero sail / sail
US 8 – US 12
4790 Kč | 177 €

Queens #SUPERSOBOTA 💣
Queens #SUPERSOBOTA 💣

A na závěr ještě jeden dámský release. Jordan brand vůbec v poslední době vydává víc a víc Retro releasů, jejichž sizeruny začínají někde u evropské 36ky a končí až velikostí 43 – čistá radost! Tentokrát tu máme siluetu modelu Air Jordan 12 Retro a barevnou kombinaci Wolf Grey / Vivid Pink.

Air Jordan 12 Retro
US 4 – US 9.5Y
3490 Kč | 129 €

Queens #SUPERSOBOTA 💣
Queens #SUPERSOBOTA 💣

A dál už to znáte – všechny půjdou do prodeje v sobotu dopoledne,v náhodný čas online na Queens.cz. Sledujte náš Instagram, Facebook a Twitter a určitě vám neutečou.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(