Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens Team doporučuje: na co koukat o Vánocích

Píše Klára, 23.12.20

Svátky = válení na gauči s miskou cukroví v ruce a s talířkem bramborovýho salátu v dosahu, aby se člověk nemusel moc zvedat. A k tomu většinou v televizi běží nějaká kulisa, u který se dobře pohoduje. Nevyhovuje ti, co zrovna servírujou, nebo máš chuť objevit něco novýho? V Queensu jsme dali hlavy dohromady a sestavili pro tebe filmovej a seriálovej playlist, co tě rozhodně nezklame.

Vánoce, romantika a pohádky

Dominik doporučuje Lásku nebeskou, protože je to film, kterej si může pustit s celou rodinou a nikdo si konečně nestěžuje. Jestli chceš navodit příjemnou vánoční atmosféru s přídavkem romantiky a humoru, Love Actually je přímo pro tebe.

Adriana zase nedá dopustit na Vánoční kroniku. Letos pro velkej úspěch natočili i druhej díl, tak můžeš rovnou zkouknout oba najednou. JAKO zase do našeho výběru nominoval svoji nejoblíbenější pohádku vůbec – Císařův pekař a pekařův císař. Sice nemá vánoční tématiku, ale každý Vánoce si ji nezapomene pustit.

Z jinýho soudku

Hledáš pohodovou komedii pro celou rodinu, která je ideální na zabití času mezi jídlama? Podívej se na film Ta druhá, kterej má ráda Beáta. Anebo si pusť její srdcový Star Wars, protože aspoň jednou za rok by se měla stihnout celá sága a o Vánocích jsou na to ideální podmínky.

Týnka vybrala film Gentlemani, protože kombo Guy Ritchie a Matthew McConaughey je už samo o sobě zárukou dobrýho filmu, navíc je to celý chytrý, vtipný a hrozně dobře napsaný. Honza hlasuje pro Café Societya Kuba zvolil španělskej thriller Díra ideální k vánočnímu obžerství.

Baví tě skandinávská tvorba? Vyzkoušej minisérie Kalifat nebo Tekutý písek na Netflixu. Obě patří k highlights naší Adél za poslední dobu. Klářin favorit je zase drama Years and Yearsz produkce HBO, kterýmu se až nebezpečně přesně povedlo předpovědět blízkou budoucnost, a doporučuje i hypnotickou jízdu noční Varšavou v podobě seriálu Oslepeni světlem.

Tak klidný Vánoce a příjemný pokoukáníčko přeje Queens Team!💚


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(