☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Queens x adidas Superstar

Píše Dominik, 18.02.20

Pokud aspoň trochu sleduješ fashion game, tak ti nemohla uniknout celosvětová kampaň adidas Superstar 2020, která je teď vidět na každém rohu. Ani my jsme neotáleli a rozhodli se k ní přidat vlastním způsobem. A tak jsme se vydali do Brna s jasným plánem vytvořit něco, co by vystihovalo jak Queens, tak adidas Superstar.


V krásné novogotické tělocvičně Pod Hradem vzniklo video pod taktovkou Veroniky Donutkové, kterou můžeš znát na Insta jako @deravabuchta. Zvuk tomu dodal roky prověřený Radimo (@radimosax) z Champion Sound a na míru ušitou hymnu k Superstars napsal a nahrál UK artist Artcha (@artchatec). Fotky zajistila Barbs (@barbarakoll). Samozřejmě v hlavní roli nechyběl náš trendy ambasador Joe Trendy (@joe_trendy) a slovenská taneční crew Spicylicious (@spicylicious.dncrs), z jejichž pohybů se mi zamotaly nohy do sebe.

A proč vlastně basket a tanec? To je jednoduchý! Silueta adidas Superstar původně vznikla v 1969 hlavně pro profesionální NBA hráče, takže důvod pro basket je zřejmý. A co tanec? Jasný jak facka! Hip hopová skupina RUN DMC si v osmdesátkách Superstary zamilovala a hip hop a tanec jde ruku v ruce už nějakej ten pátek. Nezapomeň si pustit video a koukni i na fotky. 

Queens x adidas Superstar
Queens x adidas Superstar
Queens x adidas Superstar
Queens x adidas Superstar

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(