Ahoj, od 2. 3. si můžeš vyzvednout balíček na prodejnách v Praze, Brně i Ostravě mezi 12. - 18. hodinou, od pondělí do pátku a vyzkoušet ho v klidu doma.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Queens x LoowFAT - Queens 10th Anniversary Tee #queens10let

Píše R, 22. 10. 2013

10. Deset let ve hře je pro nás samo o sobě splněným snem. Snít by se ale mělo pořád a proto si plníme sen další. Kolabo tees. K našemu letošnímu výročí jsme připravili tři kolabo tees, které na sebe koncepčně navazují a na kterých jsme spolupracovali s talentovanými designéry, kterých si vážíme, jejichž práce obdivujeme a se kterými se nám dobře pracuje na stejné věci. První Queens 10th anniverary tee jsme společně udělali s LoowFAT.

Spolupráce s LoowFAT se přímo nabízela. Hrozně ceníme jejich přístup, od designů až po výrobu v České republice a na Slovensku. Známe se už nějakou dobu, potkáváme se na mejdanech i na dětských hřištích. Když jsme začali pracovat na projektu kolabo tees k našemu desátému výročí, LoowFAT byli jasná volba.

Slovo dalo slovo, pivo dalo pivo a výsledkem naší spolupráce je Queens 10th Anniversary Tee. Bublifukový design Queens na prsou, větší design 10YRS na zádech. Vyrobeno v limitovaném množství v České republice a na Slovensku.

Tváří následujícího mini lookbooku není nikdo jiný, než Yaksha. Člověk velice blízký jak nám, tak LoowFAT.

Queens x LoowFAT – Queens 10th anniversary tee

Release date:

čtvrtek 24. října 2013, 20.00 hod.

Queens x LoowFAT - Queens 10th Anniversary Tee #queens10let
Queens x LoowFAT - Queens 10th Anniversary Tee #queens10let
Queens x LoowFAT - Queens 10th Anniversary Tee #queens10let

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(