BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

#QueensBoys obouvají Nike Air Force 1

Píše Klára, 18.02.19

A máme tu pokračování naší stylingový jizdy s teniskami Nike Air Force 1 v hlavní roli, tentokrát s pánským osazenstvem Queens týmu. Nevíš si rady, k čemu tuhle streetwearovou legendu obout? Mrkni na inspiraci od Radima, Dana a Romana.

📷 asiat_r

#QueensBoys obouvají Nike Air Force 1

RADIM:Narodil jsem se v New Yorku, ale přestěhoval se do Kodaně

Kulich:Carhartt WIP Acrylic Watch Hat
Mikina: Stüssy Stock Terry Hoodie
Kalhoty: Soulland Nos Pino Pants
Ponožky: Daily Paper Socks
Tenisky: Nike Air Force 1 Low

Podvanácti letech jsem na sebe obul Nike Air Force 1. Tyhle teniskyodstartovaly před víc jak dekádou mojí lásku ke sneakers, ale odprvního páru celobílých AF1s jsem je na sobě neměl. A vlastnějsem byl hrozně překvapený, jak jsou tyhle cihly pohodlný. Zbytekoutfitu je pořád ještě inspirovaný nedávnými cestami do Kodaněa Paříže. Chtěl bych vypíchnout hlavně vlněné Nos Pino Pantsod dánských Soulland, které teď nosím několikrát týdně askvěle se hodí k téměř jakémukoliv typu tenisek.

#QueensBoys obouvají Nike Air Force 1

DAN: Dalšíasijské bistro v Praze

Triko:Drink Beer Save Water
Kalhoty: COS
Ponožky: UniqloHeatTech
Tenisky: Nike Air Force 1 Low

Outfit,co je nostalgie a trend v jednom. Moje klíčové slovo: Asie. Trikomám od korejských DBSW. Značka, která mě osobně přivedla kcelé téhle #streetweargame. Tipl bys, že je z kolekce SS13?Nadčasové triko a bílé Air Force 1 jsem doplnil širokýmikalhoty, protože úzké už se sluší schovat na dno šuplíku,jejich čas končí. A je zima, takže to chce pořádný termoponožky, ať je ten japonský look kompletní.

#QueensBoys obouvají Nike Air Force 1

ROMAN: QueensBusiness Casual

Košile:H&M
Rolák: COS
Kalhoty: Prada
Tenisky: NikeAir Force 1 Low


NikeAir Force 1 byly první tenisky, které byly na mém fashionbucket listu. Koupil jsem si je tenkrát za peníze z letní brigády,kterou jsem měl paradoxně v adidasu (lol). Ve skutečnostijsou mnohem pohodlnější, než se na první pohled může zdát astejně jako Vans Old Skool je zkombinuješ víceméně se vším.Kromě AF1 na mém bucket listu byla dlouhou dobu i Prada, kteroujsem si nedávno s radostí odškrtnul s těmihle širokýmikalhotami z kolekce FW 18/19.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(