💚 Letní výprodej – až 70 % OFF.🔥
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

Píše Klára, 17. 2. 2019

V Queensu máme samý krásný a stylový lidi 💚. Tentokrát ti představujeme crew našeho pražskýho flagshipu v dalším legendárním teniskovým modelu, černých Vans Old Skool. Jejich outfitový tipy a komenty k Vanskám najdeš dole, takže enjoy a positive vibes only!

📷 asiat_r

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

KAČKA V.: Legendární Old Skooly by neměly chybět v žádném botníku. Stačí džíny a jednoduché tričko a ráno si v nich můžeš skočit pro kafe na Hollywood Boulevardu a ještě u toho budeš vypadat skvěle. Hlavně v nich pak ale klidně zvládneš třeba celý den na rozpálené poušti v Las Vegas na Warped tour!

KAČKA R.: Old Skooly je dobrý mít ve svým botníku, protože se hodí jak k šatům, tak ke kalhotám, takže s nima nikdy nic nezkazím. Navíc je to nesmrtelná bota, která přežije každou party.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DENISA: Old Skooly patří mezi svatou trojici Vans siluet, která by ti určitě neměla chybět. Vyřeší za tebe dilema, co si máš vzít za boty jak k šatům na pracovní večírek, tak i k džínám, když jdeš jen tak ven s kámošema.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DAN: Old Skools jsou nesmrtelná silueta, kterou si každá kultura interpretuje svou vlastní cestou. Já tomu říkám „za málo peněz hodně parády“. Mám doma 24 párů Old Skoolů, mám je vykérovaný, no prostě láska jak hrom, která jen tak neskončí.

DOMINIK M.: Old Skooly jsou skvělý boty. Jsou levný, takže jich můžeš mít kotel a až budou sešlapaný, roztrhaný a špinavý, tak budou vypadat furt dobře, prostě zrajou s věkem. Vyšlo už nesčetný množství collorways, takže najdeš botu ke každýmu outfitu

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DOMINIK H.: Old skooly jsou ideální ke každému outfitu. Člověk nemusí být skejťák, aby je mohl vzít na sebe. Stačí jeden pár Levisek, volnější tričko a jsi ready vyrazit do centra Prahy se vší parádou.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DOMINIK Š.: Old Skool, bota, ke které se nechováš hezky. Roztrháš je na skejtu, umažeš na Addictu, ale i tak je máš rád.

BÁRA: Old Skooly jsou takovej typ bot, se kterýma je život snadnější. Nejen že jsou cenově dostupný, ale doslova zachrání každou situaci. Třeba když v nich ráno pospíchám s kocovinou do školy, nebo když v nich trsám na tréninku.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

KUBA: Vansky sice nejsou moje oblíbená teniska už dobrejch pár let, ale aspoň jedny Old Skooly je potřeba mít v botníku. Vždycky v nich vyrážím na Rock for People nebo metal-core koncerty. Je to nesmrtelná klasika, ale Jordany jsou Jordany.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(