☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

Píše Klára, 17.02.19

V Queensu máme samý krásný a stylový lidi 💚. Tentokrát ti představujeme crew našeho pražskýho flagshipu v dalším legendárním teniskovým modelu, černých Vans Old Skool. Jejich outfitový tipy a komenty k Vanskám najdeš dole, takže enjoy a positive vibes only!

📷 asiat_r

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

KAČKA V.:Legendární Old Skooly by neměly chybět v žádném botníku.Stačí džíny a jednoduché tričko a ráno si v nich můžešskočit pro kafe na Hollywood Boulevardu a ještě u toho budešvypadat skvěle. Hlavně v nich pak ale klidně zvládneš třebacelý den na rozpálené poušti v Las Vegas na Warped tour!

KAČKA R.: OldSkooly je dobrý mít ve svým botníku, protože se hodí jak kšatům, tak ke kalhotám, takže s nima nikdy nic nezkazím. Navícje to nesmrtelná bota, která přežije každou party.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DENISA: Old Skoolypatří mezi svatou trojici Vans siluet, která by ti určitě nemělachybět. Vyřeší za tebe dilema, co si máš vzít za boty jak kšatům na pracovní večírek, tak i k džínám, když jdeš jentak ven s kámošema.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DAN: Old Skools jsounesmrtelná silueta, kterou si každá kultura interpretuje svouvlastní cestou. Já tomu říkám „za málo peněz hodně parády“.Mám doma 24 párů Old Skoolů, mám je vykérovaný, no prostěláska jak hrom, která jen tak neskončí.

DOMINIK M.:Old Skooly jsou skvělý boty. Jsou levný, takže jich můžeš mítkotel a až budou sešlapaný, roztrhaný a špinavý, tak budouvypadat furt dobře, prostě zrajou s věkem. Vyšlo už nesčetnýmnožství collorways, takže najdeš botu ke každýmu outfitu

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DOMINIK H.: Oldskooly jsou ideální ke každému outfitu. Člověk nemusí býtskejťák, aby je mohl vzít na sebe. Stačí jeden pár Levisek,volnější tričko a jsi ready vyrazit do centra Prahy se všíparádou.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

DOMINIK Š.: Old Skool, bota, ke které senechováš hezky. Roztrháš je na skejtu, umažeš na Addictu, ale itak je máš rád.

BÁRA: Old Skooly jsou takovej typbot, se kterýma je život snadnější. Nejen že jsou cenovědostupný, ale doslova zachrání každou situaci. Třeba když vnich ráno pospíchám s kocovinou do školy, nebo když v nich trsámna tréninku.

#QueensTeam obouvá Vans Old Skool

KUBA: Vansky sice nejsou moje oblíbená teniska už dobrejch pár let, ale aspoň jedny Old Skoolyje potřeba mít v botníku. Vždycky v nich vyrážím na Rock for People nebometal-core koncerty. Je to nesmrtelná klasika, ale Jordany jsouJordany.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(