BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Release info | Air Jordan Retro High OG

Píše Beáta, 18.05.20

Modrý jako safír. To jsou Air Jordan 1 Retro High OG, na který se bude stát fronta už tuhle středu 20.5. od 9:30 v Ostravě. Na první pohled se může zdát, že jde o klasický first come, first served. Nenech se ale zmást. 

Tento VIP release je určený pouze pro naše zlaté zákazníky. Jestli jím ještě nejsi, tak si asi kladeš otázku, kdo je to ten zlatý zákazník? Je to Queens nadšenec, co u nás nakupuje už nějaký ten pátek a poctivě sbírá body. Pokud jsi o našem benefitním programu neslyšel, tak se určitě podívej sem. Kromě slev na zboží, poštovného zdarma nebo prodloužené lhůty na vrácení zboží ti zajistí i místo na exkluzivních akcích. 

Zpátky ale k tomu, proč VIP release děláme. Chceme touto cestou podělovat nejvěrnějším zákazníkům za loajalitu. Na místě bude jen 15 párů a jak už jsem zmínila, bude to first come, first served.

Jestli máš to štěstí a našel jsi v mailu pozvánku, nezapomeň si vzít občanku s fotkou, ať si můžeme ověřit, že jsi to opravdu ty.

Podobných akcí chystáme víc, proto se nezapomeň zaregistrovat, sbírat body a čekat na správnou příležitost.

Air Jordan 1 Retro High OG

20. 05. 2020

US 7 - US 12

VIP instore only: Queens Ostrava

9:30 začátek prodeje

3 999 Kč

Pouze pro zlaté zákazníky vygenerované do 15.5., jeden pár na jednoho zákazníka, platba cash i kartou, žádné zakaznické slevy a vem si s sebou positive vibes only. 💚

Release info | Air Jordan Retro High OG


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(