☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Report z Vans x Marvel instore releasu

Píše Klára, 14.06.18

V pátek si u nás v Queens Flagship Storu dali sraz superhrdinové z celý Prahy. Nakonec teda osobně dorazil jen Spiderman a Hulk (ostatní asi měli plný ruce práce se zachraňováním světa), ale i tak to stálo za to. Kvůli čemu vlastně bylo takový haló? Podruhý v historii se totiž spojily dvě obrovský kulturní ikony naší doby, značka Vans a komiksová legenda Marvel, a pustily do světa společnou kolekci tenisek, oblečení a doplňků.

Na rozdíl od první kolaborace v roce 2013, ve který bylo jen několik tenisek Vans Classic, to teď vzali opravdu ve velkým. Culíčkáři si tak mohli nakoupit siluety jako Old Skool, Authentic, SK8-Hi nebo Slip-On, pánský i dámský tees, mikiny, batohy nebo třeba i ponožky, a to všechno v designu se svým nejoblíbenejším superhrdinou. Deadpool Skate-Hi? Avengers Old Skooly? Tričko s Iron Manem? No problem, všechno máme – teda měli jsme, protože po většině kousků se okamžitě zaprášilo.

Jako jediní v Česku jsme mohli představit tuhle nádheru naživo při oficiálním instore releasu, takže jsme to pojali ve velkým. Sehnali jsme původní Xbox i Playstation 1 a Ultimate Marvel vs. Capcom 3 se pařilo až do roztrhání. Catering byl taky hodně ve stylu: podávaly se donuty se všema komiksákama světa a na spláchnutí pak nový granátový Club-Mate a pivka. A k tomu pohodový beaty od DJ Katy z Them Darned Teenagers. Nový tenisky v soutěži o něj masku shrábnul Spiderman – doteď nikdo nevěří, že nebyl real.

Na fotoreport z akce od Filipa Poreby mrkni dole. A jestli toužíš po nějakým tom kousku se superhrdinou a nestihnul jsi release, několik posledních ještě ulovíš online.

Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu Report z Vans x Marvel instore releasu

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(