BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Resellerův sen alert!

Píše Radim, 06.11.16

Už je zase neděle a jako vždy se tu potkáváme na stejném místě, pokud jste zrovna hladoví po novinkách ze světa sneakers, fashion, hudby nebo sportu. Dneska to bude výživné, pojďme na to!

Fat Joe otevřel včera svůj vlastní sneakers store s názvem UP NYC. Hned na začátku je potřeba si uvědomit, že Fat Joe je naprosto OG snekeaherhead. Se značkou Jordan brand spolupracuje už 13 let a jeho olíznutí Air Jordan 7 Retro Olympics z pořadu MTV Cribs z roku 2004 je naprosto legendary.

A příběh shopu UP NYC také stojí za to. Don Cartegena se totiž spojil se svým dlouholetým plugem jménem Scotty Spina, 19ti letým resellerem, který zásoboval novými releasy Tlustého Pepka, Khaleda, Rozaye nebo French Montanu. Tahle spolupráce vyvrcholila včerejší otvíračkou plnou restocků J´s, nebo účastí spousty lidí ze scény jako Mayor, DJ Clark Kent, nebo 50 Cent.

Fat Joe v UP NYC

Resellerův sen alert!

Scotty Spina

Resellerův sen alert!

A u nových sneakers shopů ještě zůstaneme. Rostou totiž jako houby po dešti! Německý obchod Solebox, který již funguje bez svého zakladatele Hikmeta Sugoera, ale zase napumpovaný penězi nového majitele, otevřel svou novou pobočku v centru Vídně. A vypadá to úžasně!

Solebox Vienna

Resellerův sen alert!
Resellerův sen alert!
Resellerův sen alert!

Do konce letošního roku by měla být také otevřena nová prodejna obchodu KITH designéra a sneakers celebrity Ronnieho Fiega. Po dvou shopech v New Yorku se nyní Ronnie a jeho tým přesouvají do Miami, kde už nyní mají speciální pop-up ke kolaboraci Cap'n Crunch.

KITH Cap'n Crunch Miami pop-up

Resellerův sen alert!
Resellerův sen alert!

A o novém Sneakersnstuff v Berlíně jste už slyšeli? Snad ještě do konce roku, takže až budeme v lednu v hlavním městě Německa, snad už budeme mít možnost se na novou lokaci SNS podívat!

Sneakersnstuff Berlin

Resellerův sen alert!

No a když jsem minulý týden psal o tom, jak moc se těším na novou sezónu NBA, úplně jsem zapomněl zmínit jeden z dalších hlavních důvodů – Shaqtin' A Fool! Pravidelná rubrika legendárního Shaquille O'Neala, která je zaměřena na nejvtipnější momenty uplynulého týdne NBA. A i když basketu nerozumíte, budete se smát, protože Shaqův smích je extrémně návykový!

A já jsem teď mimo jak JaVale McGee, takže zase za týden!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(