BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Ronnie Fieg dostal Columbii do Queensu

Píše Radim, 28.09.18

Outdoorová značka Columbia pochází z amerického Oregonu. Ze stejného státu, jako Nike. Letos slaví neuvěřitelných 80 let. Za tu dobu se z rodinné firmy stala mezinárodní společnost, která patří k předním hráčům na trhu. To ale možná už všechno víte. A nebo vás to třeba ani vůbec nezajímá.

Ale možná si teď spíš říkáte, co dělá sakra Columbia v Queensu. A odpověď je hrozně jednoduchá – protože Columbia je streetwear. Od hlavy až k patě.

Columbii totiž na ulici dostal Ronnie Fieg. Ten Ronnie Fieg, o kterém jsme na tomto blogu psali už mnohokrát. Ten Ronnie, který letos na podzim představil kolabo s Tommy Hilfiger a Versace. A ten samý Ronnie představil v prosinci 2015 první kolabo se značkou Columbia, po kterém následovaly ještě další dva dropy – kolekce Aspen v roce 2016 a multi-kolabo Utah společně s adidas a Oaklay na jaře 2018. A to jsme ani nezmínili kolaba s Opening Ceremony, nebo japonskými atmos.

Ronnie Fieg dostal Columbii do Queensu

A ve stejných stopách nyní pokračují i designéři samotné značky Columbia, kteří letos na podzim představují svojí první streetwearovou kolekci, kterou si navíc značka připomíná 80. výročí od založení. A právě ta je nyní i u nás v Queensu. Skvělé materiály, barevná škála a ještě lepší ceny, FAKT.

Ronnie Fieg dostal Columbii do Queensu

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(