BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Rozehráli jsme #QueensStreetwearGame!

Píše Beáta, 08.11.19

V Queensu si hrajeme rádi, tak se k nám přidej. 🕹

Připravili jsme si pro tebe soutěž o v celkové hodnotě až 8 000 Kč. Stačí, když se na Instagramu pochlubíš fotkou se svým oblíbeným kouskem z Queensu, označíš @queens a přidáš hashtag #QueensStreetwearGame. Soutěž už je v plném proudu a končí 30. listopadu. 

Pokud žádnou fotku nemáš, Queens tým ti poradí, jak na to. Poprosili jsme našeho oblíbeného modela Dana aka Harryho, aby ti sepsal pár tipů, jak se vyfotit, aby tvoje fotka byla v soutěži ta nejlepší. 

A co ti tedy Dan radí? 📸

1. Keep your sneakers clean

  První věc, na kterou si dávám bacha, jsou čisté tenisky. Vyčistit je zabere chvilku a tvojí fotku fakt nakopnou. 

  2. Správný posture

   Při zevlení u počítače si seď, jak je ti to nejpohodlnější, ale jestli chceš mít hezkou fotku, tak se narovnej. Postoj dělá divy.

   3. Špetka originality

    Už nejsme ve třetí třídě, kdy tě fotograf nutil sedět s rukama na klíně, nebo držet cedulku s označením tvojí třídy. Dej svým fotkám trochu života a buď originální. 

    4. Správný světlo a pozadí

     Ideální světlo, jak máme ve Flagship storu v kabinkách neseženeš jen tak někde, takže pokud zrovna nemáš cestu kolem, vychytej na svoji fotku denní a přirozené světlo. Tmavé fotky na Instagramu moc nevyniknou, a navíc na nich nejde pořádně vidět tvůj outfit. Zároveň si hlídej pozadí. Tvůj bordel v pokojíčku za tebou je nic moc. 

     5. Kvalita před kvantitou

      Nikdo se nechce v galerii přehrabovat v tuně, na chlup „stejných“ fotkách, který podle tebe samozřejmě stejný nejsou. Mám pro tebe tip! Udělej si jich pár na zkoušku, vychytej chybky a vyfoť se znova. Do tří minut máš hotovo. 

      PS: Pokud tě zajímá přesné znění pravidel naší instagramové soutěže, scrolluj dolů. 💚

      Rozehráli jsme #QueensStreetwearGame!

      Pravidla:

      1. Pořadatel soutěže

      1.1. Pořadatelem soutěže „Queens Instastreetwear Game“ (dále též jen „soutěž“) je společnost Queens Store s.r.o., se sídlem Stodolní 316/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČO: 06551203, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, sp. zn. C 72332 (dále jen „pořadatel“).

      2. Trvání soutěže

      2.1. Soutěž trvá od 7. 11. do 30. 11. (dále jen „doba trvání soutěže“).

      3. Základní podmínky účasti v soutěži

      3.1. Soutěže se mohou účastnit kterákoli osoba, která má profil na sociální síti Instagram (dále jen „Instagram“).

      3.2. Ze soutěže mohou být vyloučeny všechny osoby, které jakýmkoli způsobem nevyhoví těmto pravidlům nebo je poruší. Pořadatel je oprávněn kontrolovat splnění všech podmínek dle těchto pravidel a v případě sporu rozhodnout s konečnou platností o jakékoliv otázce spojené se soutěží. Pořadatel je dále oprávněn rozhodnout o vyloučení všech osob, u nichž je dáno důvodné podezření, že v soutěži uplatňují nekalé, podvodné nebo nečestné praktiky.

      3.3. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a osoby jím blízké podle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů (zejména rodinní příslušníci).

      3.4. Soutěžící nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži.

      4. Zapojení se do soutěže

      4.1. Do soutěže se osoba zapojí tím způsobem, že fotografii zobrazující svou osobu v oblečení, ze kterého je alespoň 1 kus zakoupený od pořadatele (Queens), nahraje na svou Instagram zeď, přičemž na fotce zároveň označí instagramový kanál pořadatele (@queens) a přidá hashtag #queensstreetweargame. Tímto zapojením se d soutěže zároveň osoba vyjadřuje svůj bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly.

      4.2. Zapojit do soutěže se dá pouze v době trvání soutěže, k fotografiím nahraným mimo doby trvání soutěže pořadatel nepřihlíží.

      5. Určení výherců

      5.1. Pořadatel dne 2. prosince 2019 vylosuje (náhodně určí) ze všech soutěžících, kteří se platně zapojili do soutěže, tři výherce (dále jen „výherci“).

      5.2. Pořadatel oznámí výherce a výhry nejpozději pracovní den následující po dni slosování, a to na svém účtu Instagram a případně také na dalších sociálních sítích a svých webových stránkách.

      6. Výhry v soutěži a předání výher

      6.1. Výherce získávají následující výhry:

      a) 1. vylosovaný výherce poukaz na nákup v obchodech i v e-shopu pořadatele (Queens) v hodnotě 1000 Kč,

      b) 2. vylosovaný výherce poukaz na nákup v obchodech i v e-shopu pořadatele (Queens) v hodnotě 3000 Kč,

      c) 3. vylosovaný výherce poukaz na nákup v obchodech i v e-shopu pořadatele (Queens) v hodnotě 5000 Kč.

      6.2. Poukazy platí 6 měsíců od data slosování, je možné je použít pouze najednou a nelze je směnit za peníze ani je nelze použít na nákup dárkových poukázek.

      6.3. Výherci jsou nejpozději do 14 dnů ode dne oznámení výherců povinni kontaktovat pořadatele a vhodným způsobem mu prokázat, že se skutečně jedná o příslušného výherce. Nesplněním této povinnosti jejich nárok na výhru zaniká.

      6.4. Poukaz na nákup předá pořadatel výhercům elektronickou poštou.

      6.5. Soutěžící bere na vědomí, že výhra v soutěži pro něho může mít daňové dopady.

      7. Užití fotografii soutěžících

      7.1. Soutěžící svým zapojením se do soutěže uděluje pořadateli souhlas k tomu, aby fotografie, prostřednictvím kterých se zapojí do soutěže, užil pro své marketingové účely zveřejněním na všech svých komunikačních kanálech, bez ohledu jejich povahu a určení, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou a případným spojením s jinými fotografiemi či obdobnými díly (zejména zveřejnění na webových stránkách pořadatele, na sociálních sítích). Soutěžící uděluje pořadateli tento souhlas bezplatně, bez věcného, časového, množstevního a územního omezení.

      7.2. Výherce odpovídá za to, že osoba, která je zobrazena na fotografiích, prostřednictvím kterých se zapojí do soutěže, je samotný soutěžící. Pokud jsou zobrazeny i další osoby, odpovídá za to, že takové osoby souhlasí s užitím své podobizny v rozsahu uvedeném v tomto článku pravidel.

      7.3. Výherce dále odpovídá za to, že je autorem všech fotografií, prostřednictvím kterých se zapojí do soutěže. Zapojením se do soutěže soutěžící uděluje pořadateli bezúplatně nevýhradní licenci k užití fotografií, prostřednictvím kterých se zapojil so soutěže, a to ke všem způsobům užití, v neomezeném rozsahu a s právem poskytovat podlicence. Licence je udělována pro území celého světa, na dobu trvání majetkových autorských práv a bez množstevního omezení. V rámci užití fotografií je pořadatel oprávněn užít je vcelku nebo pouze částečně, nejen v jejich původní podobě, ale i v podobě autorského či neautorského díla vzniklého úpravou a jinou změnou fotografií, spojením s jinými autorskými díly i s textem, obrazem, fotografií nebo zvukem neautorského charakteru, zařazením do souboru děl autorského i neautorského charakteru; k tomu účelu je pořadatel oprávněn fotografie upravovat a jinak měnit. Pořadatel je oprávněn fotografie užít i bez označení autora.

      8. Závěrečná ustanovení

      8.1. Tato pravidla, soutěž a právní vztahy mezi pořadatelem a soutěžícími se řídí právním řádem České republiky.

      8.2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné soudně vymáhat.

      8.3. Není možné požadovat vydání jiné výhry, než která je pořadatelem stanovena.

      8.4. Tato soutěž není hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, soutěžící nevkládá do soutěže žádnou sázku ani jiný vklad. Pořadatel neodpovídá za jakékoli škody vzniklé soutěžícím nebo třetím osobám v souvislosti s účastí v soutěži.

      8.5. Pořadatel neodpovídá za nedoručení e-mailových zpráv. Pořadatel nenese odpovědnost za uvedení nesprávných či nepřesných informací v souvislosti se soutěží, ať už jsou způsobeny jakýmkoliv faktorem; nenese také odpovědnost za technické potíže, poruchy či závady, které mohou v průběhu soutěže nastat, ani za to, že v důsledku takových okolností se účastník nemohl soutěže zúčastnit.

      8.6. Tato pravidla nabývají účinnost dne 7. listopadu 2019.


      Přečti si ještě něco!

      Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(