☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Rubrika bez názvu alert!

Píše Radim, 16.10.16

Vlastně ještě teď trochu vydejchávám páteční Skate of Mind afterparty, protože se jednalo o mejdan z kategorie LIT. Ale vezmu to postupně. Maxim Habanec je naprostej profík a jsem děsně rád, že s ním můžeme spolupracovat. A důkazem jsou právě všechny ty aktivity, který poslední dny a týdny vrcholily. V pátek jsme dropli Maxův merch, který půjde ještě dneska online, prémiéru měl druhý díl projektu Skate of Mind (S/O Flashfaker!) a pokud jste neviděli, tak fakt doporučuju tenhle rozhovor s Martinem Veselovským pro DVTV, protože je to hrozně inspirativní!

📷 Tereza Jirmusová

Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!

Moc se mí líbí věci od The North Face Purple Label, ale problém byl vždycky v tom, že tahle sub-kolekce vychází pouze pro japonský trh. Koncem letošního roku budeme ale těmto limitovaným kouskům aspoň o trochu blíž. The North Face totiž otevřeli nový flagship store v New Yorku a v něm bude již brzy dostupná kolekce s názvem The Japan Unlimited Series, která by měla být americkou variantou Purple Labelu. A do New Yorku jezdí někdo furt ne?

The North Face Unlimited SS16

Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!
Rubrika bez názvu alert!

A protože je neděle, musím sdílet ještě následující video s Action Bronsonem. Protože věřím, že pro spoustu z vás je neděle dnem, kdy dietně nejíme fakt nikdo. A BamBam nám k tomu udělá ten nejlepší sandwich na světě. Však se podívejte.

A co nás čeká příští týden? Už zítra bude NobodyListen rozprodávat část svojí sbírky tenisek a v pátek a v sobotu se vidíme na Teniskology!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(