☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Růžová. Od hlavy až k patě.

Píše Dan, 14.07.17

Když na chvíli vynecháme nesmrtelnou šedou a navy, je na místě tvrdit, že růžová se stává nejoblíbenější barvou pánského streetwearu. Poprvé se objevila na přehlídkových molech během fashion weeků v Paříži nebo New Yorku, následně ji ve svých kolekcích použili Raf Simons pro adidas, Pigalle nebo Gosha Rubchinskiy – trend, který teď hltáme na streetstyle fotkách, byl na světě.

A proč zrovna odstíny růžové? Protože světlá barva v šatníku být musí a stavět vše jen na bílých basic tričkách nejde do nekonečna. Taky se skvěle kombinuje! Například se zmíněnou šedou a navy. Ten, kdo chce být vidět o něco víc, zkombinuje růžovou se zelenou. A odborníci tvrdí, že za to můžeme i my, milovníci streetwearu a závisláci na Instagramu. Růžová vypadá na displejích telefonů skvěle, my ji lajkujeme jako šílení a značky se teď předhánějí, kdo pro nás vyrobí hezčí odstín růžové. Takže bacha na to co lajkujete, protože váš lajk a srdíčko může příště udělat trend z tmavě hnědé.

Na fotkách níže jsme udělali menší selekci z našeho shopu a oblékli ji na Jakuba. Selekci podle svých představ můžete udělat i vy, stačí na naší pánskou nabídku použít filtr „růžová“.

Model Jakub
Styling Daniela
Fotila Mischa

Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě. Růžová. Od hlavy až k patě.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(