☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Secure the bag alert!

Píše Radim, 29.01.17

Salut! Výpadek minulého týdne byl způsobený tím, že jsme s týmem vybírali nové značky do naší nabídky na Paris Fashion Weeku, což je myslím dostatečná omluva pro to, že nevyšel tento pravidelný blog. Ale dnešní nálož novinek je podle mě natolik výživná, že mi to doufám odpustíte. Ya ready?

Namotivovaný tím, že jsem si minulý týden pořídil tento knižní klenot, věnuji první novinku nestorovi této rubriky, který sám sebe pravidelně tituluje výrazy jako classic, icon, nebo legend. Ano, DJ Khaled.

Po téměř roce totiž vyšel slibovaný druhý díl seriálu Complex Closets od Complex Magu a je opět nabitý skvělými hláškami. A zas a znova musím upozornit na jednu věc – sledujte tu vášeň, se kterou nejotravnější snapchatová postavička světa mluví o svých sneakers. Miluju.


A Khaled ještě po druhé. DJ Khaled totiž dohromady s americkým řetězcem Champs Sports (což je dceřiná společnost Footlockeru) pustili společné kolabo, které je na klasickém modelu Timberland 6 inch. A i přesto, že tyhle boots vlastně na první pohled nevypadají úplně hezky, i tak cenim ten příběh zatím. Colorway je totiž „money green“ a tenisky vám stejně jako Eddie Winnovi přijdou v money bagu. Secure the bag alert!


A víte z čeho mám hroznou radost? Z toho, co se teď děje v Praze, protože celé této hře to může hrozně pomoct a pozvednout jí nahoru. V The Room by Basmatee proběhl první drop Gosha Rubchinskiy v České republice (cenim a hrozně držim palce!), Footlocker bude na Václavském náměstí otevírat pětipatrovou prodejnu (i když už má dvouleté zpoždění) a to zdaleka není všechno.


Naše pražská prodejna bude totiž už za pár týdnů na nové adrese a tu vám představíme už v pátek 3. února exkluzivním pop-upem s Places + Faces. A to fakt ještě není všechno.

Ale o dalších novinkách z naší stáje až později, tak zase za týden!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(