BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!

Píše Radim, 04.09.16

Ještě než se pustíte do čtení dnešního pravidelného příspěvku, doporučuju naladit EPčko #VIBRA od producenta jménem AbJo, ať vám ta neděle pěkně utíká (S/O Cream.cz). A teď pojďme na věc!

Naprosto chápu mánii okolo tenisek adidas NMD a Pharrella Williamse. NMDčka jsou totiž aktuálně jedním z nejlepších produktů této značky z Herzu a Skateboard P je jednou z nejdůležitějších postav fashion a sneakers za posledních 10 let. Venku je další nová barevná kombinace modelu ze série Human Race a něco mi říká, že konec září bude ještě pořádně horký. Však vám to prozradíme už velice brzy.

Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!

Už příští týden! Už příští týden! Už příští týden konečně začíná nová sezóna NFL! Čekání od posledního Superbowlu bylo nekonečné a všichni fanoušci amerického fotbalu se konečně dočkají. Nová sezóna je tu! Nebudu se věnovat Colinovi Kaepernickovi a jeho aféře s nezvdáváním holdu americké vlajce v rámci pre-season, ale spíš bych si s vámi rád zatipoval. Koho vidíte jako největšího favorita následujícího ročníku?

Vrátí se na trůn Seahawks, nebo Patriots? Nebo snad věříte v obhajobu Denveru Broncos? Nebo bude sezóna patřit někomu z černých koňů soutěže? Třeba Panterům, nebo Cardinals? A víte na koho já se těším letos ze všech nejvíc? Na výkony Oaklandu. Věřte mi, že letos budou Raiders hodně nahoře!

Skateboard P, Oakland Raiders a My Dear clothing alert!

A jelikož se tady vždycky bavíme o uplynulém týdnu, nemůžu nezmínit eventy na naší pražské prodejně, protože těm jsem věnoval jednoznačně nejvíc času a pozornosti. Ve čtvrtek jsme měli na shopu vernisáž k výstavě Štěpána Křížka, v pátek zase instore drop nové kolekce My Dear Clothing. Obě akce byly zcela rozdílné, ale obě fakt stály za to! Štěpánovy linoryty můžete na prodejně shlédnout až do 19. září a co se týče My Dear Clothing, tak za pár hodin, přesně ve 20.00, dropujeme celou kolekci online. A jak to všechno momentálně na shopu vypadá, uvidíte v následujícím vi­deu.

Jo a btw. začala nová série F*ck, That’s Delicious. Ale s kyselým úsměvem můžu jen povzdechnout „fuck you Vice“, protože pro nás, evropský Boraty, nová série samozřejmě zatím není dostupná. Tak zas za týden, see ya!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(