BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Soulland. Od hlavy až k patě.

Píše Radim, 22.09.17

Výhodou všech těch fashion weeků a showroomů přeplných vzorky kolekcí na příští sezónu je, že si na produkt můžeme sáhnout ještě před tím, než ho pro vás objednáme. A to je pro nás jedna ze základních esencí našeho byznysu, protože vám vždy chceme přinést jen to nejlepší.

V rámci předobjednávkových seancí jsou i ty, které si vyloženě užíváme. Obzvlášť, když jsou lidi na druhé straně na stejné vlně jako my. A v případě tohoto článku to platí opravdu doslova.

Jeden příklad za všechny. Když jsme v lednu letošního roku vybírali z aktuální kolekce dánské značky Soulland, náš kamarád z Kodaňě Jacob jako první ocenil mojí bundu z kolaborace The North Face x Jagermeister a hned si vzpomněl na to, jak mu tohle divoké pití vždy zpříjemnilo výlet do Prahy, kam jezdil pravidelně skejtovat na Stalina. A to se pak byznys dělá prostě dobře.

A co jsme pro vás tenkrát v Paříži vybrali? Trička z organické bavlny, mikiny z jemné vlny Merino, nebo třeba naprosto úžasnou Meng jacket. Víc najdete na fotkách, které na Michalovi nafotil Filip Poreba.

Jo a Jacob otevírá pivo zásadně zubama.

Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě. Soulland. Od hlavy až k patě.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(