☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Space Jam alert!

Píše Radim, 20.11.16

Dnešní nedělní okénko na blogu by se klidně mohlo jmenovat zpátky do 90tek alert, nebo nějak podobně, protože dnes se budeme věnovat releasům tenisek, které nás vrátí dobrých 20 let zpátky v čase. Pojďme na to!

Všichni už určitě víte, že 10. prosince vycházejí Air Jordan 11 Retro Space Jam. Jedna z nejpopulárnějších colorways této siluety vychází k 20. výročí filmu Space Jam a 7 let od prvního re-releasu. Někteří z řad Jordan brand influencers už svůj pár mají a dostali ho v naprosto unikátním balení. Jedním z nich byl unboxing king Jacques Slade a … A podívejte se na to vlastně sami. W-O-W.

Dalším zajímavým výročím ve sneakers kultuře oslavují Ronnie Fieg a značka Asics. Letos spolu totiž spolupracují rovných 10 let a za tu dobu vytvořili téměř 50 modelů tenisek. V závěru letošního roku jich vyjde hned několik a zcela nejaktuálnější je pack tenisek, který vychází 22.11 na Legends Day.

V rámci tohoto packu vytáhnul Ronnie z Asics archivu model Asics Gel Mai. Siluetu tenisek, které v Asics vyráběli na začátku 90. let a poslední dekádu byly uschované v archivu. Signature Tiger Stripes nejsou na boku tenisek, ale na patní části midsole a celá ta bota je taková, taková že vlastně nevim. No a nová verze Asics Gel Lyte 3, kterou vytvořil také Ronnie Fieg, mi zase hrozně připomíná Air Max 95ky.

Ronnie Fieg x Asics Gel Lyte 3.1

Space Jam alert!
Space Jam alert!

Ronnie Fieg x Asics Gel Mai

Space Jam alert!
Space Jam alert!

A na závěr jsem si nechal kolabo, které je mému srdci asi nejblíž. Zní to překvapivě, ale moc rád bych zde zmínil spolupráci berlínského sneakers shopu Overkill a dánské sportovní značky Hummel. Ti společně vydávají už 25. listopadu tenisky Marathona Runner v naprosto oldskoolové 90tkové colorway! A vypadají naprosto skvěle!

Space Jam alert!
Space Jam alert!
Space Jam alert!
Space Jam alert!

Za týden se „vidíme“ na stejném místě ve stejném času, dovi!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(