☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Streetwear detox podle Queensu

Píše Klára, 14.01.21

Tak co, jaký jsou tvoje předsevzetí do roku 2Q21? Pravidelně meditovat, cvičit jógu, běhat a otužovat se, nejíst junk food a omezit čas na TikToku? Respekt!

Je statisticky dokázaný, že nejlepší čas na detox jakýhokoliv druhu je právě leden. Všichni jsou správně namotivovaný, věří v lepší zítřky a ještě je nepřešla chuť se sebou v novým roce něco dělat. Takže rozhodně doporučuju chytit se týhle vlny a začít, co se dá.

Tu nejlepší péči si kromě fyzickýho a psychickýho zdraví zaslouží i tvůj šatník. Může to být první krok, od kterýho se na cestě za svým já 2.0 odpíchneš, protože to nezabere tolik času jako změna mindsetu a progres je vidět okamžitě.

Nevíš, jak na to? Žádnej strach, dali jsme pro tebe dohromady přehledný guidelines, jak streetwear detox provést a jak si potom novej šatník poskládat, abys to za rok nemusel opakovat. V tomhle článku je všechno – návod na správnou čistku i na streetwear základy, na kterých můžeš stavět a který budou fungovat i za 10 let. Podrobně to rozebíráme v podcastu herea další tipy na udržitelný přístup k módě najdeš tady.

Tak enjoy a dej nám vědět, jak ti to šlo!💚


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(