☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Support: Jedi Mind Tricks - Sága pokračuje

Píše R, 17.02.12

BOOMBOX jede v roce dvacet tucet v plný parádě. V klasický parádě. Nejdřív MED a Guilty, teď v neděli 19.2. Jedi Mind Tricks. To znamená jediný: v pondělí 18 asi bude hodně omluvenek a neschopenek.

Přesně tak, je tu mobilizace pořádnýho tvrdýho rapu. Žádný růžový gatě, svetry a jaguáří slipy. Měkkýmu rapu zvoní umíráček, přijíždí fuckin Vinnie Paz! Těžkotonážní rapový netvor z Phillie, Jus Allah a DJ Kwestion to nehrajou na nostalgický slzení. Vinnie má po třech letech od posledního pražskýho JMT konciku v pazouře novou desku Jedi Mind Tricks – Violence Begets Violence, která kope, jak se na JMT sluší a patří a k tomu ještě z rukávu sype trumfovej mixtape The Priest Of Bloodshed. A protože je to kluk štědrá, dává ho k mání úplně satármo na jejich webu jmthiphop.com.

Zašněruj Timberlandy, skoč do begourů, nastuduj materiál (7 alb JMT, HMK, sólovky, AOTP, … je toho DOST) a v neděli 19.2. se připrav na velikánskej kotel v Lucerna Music Baru na akci Violent Boombox.

Violent Boombox

19.2.2012, Lucerna Music Bar, Praha

JEDI MIND TRICKS (Vinnie Paz, Jus Allah, DJ Kwestion) /USA/

Support DJs: Fatte, Zerwox, Wuty

Lístky ve všech předprodejích – na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků

Support: Jedi Mind Tricks - Sága pokračuje

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(