Sleva 20-60 % na tenisky a streetwear.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Support: Podzimní díl HIP HOP 4EVER! coby OTVÍRAČKA ZBRUSU NOVÉHO KLUBU s Gramo Rokkaz (SK), Strapo (SK) se uskuteční v pátek 19. října v Lounech!

Píše R, 3. 10. 2012

Podzimní díl legendární akce HIP HOP 4EVER! se uskuteční vpátek 19. října 2012a samotná akce bude velkou slavnostní otvíračkou zbrusu nového klubu! Ten se bude jmenovat New Imperium Music Club a 19. října 2012 otevře své brány na adrese Náměstí Benedikta Rejta 2300 v Lounech. Jedná se o zrekonstruované prostory bývalého Yorku a start této velkolepé otvíračky bude úderem 21:00 a pojede se jako vždy do prvních ranních vlaků/busů.

Při sestavování programu tohoto speciálního dílu HIP HOP 4EVER jsme vycházeli z vašich přání a proto do Loun 19. října 2012 přivezeme nejčastěji skloňované jména, která ještě na HH4 doposud nebyla – slovenské maséry Gramo Rokkaz (Separ, Decko, DJ Miko) a Strapo + DJ Spinhandz (SK). Ano, lídři GR v Lounech na podzimním díle HIP HOP 4EVER a aby toho nebylo málo, tak i legendární freestylovej král a hlavně velmi kvalitní rapper Strapo se svou aktuální deskou 23. Tuhle sestavu ze Slovenska si rozhodně nenech ujít, protože jejich živé shows patří k tomu nejlepšímu! Supportem v line upu bude tentokrát domácí Abde + ostravský Deno s krásnou zpěvačkou Sharlotou. Pojedem s nimi všichni párty až do rána!

Opět tě bude čekat legendární freestyle battle, který se stal již neodmyslitelnou součástí lounských akcí. Hodnotné ceny za 15.000,– Kč a luxusní zlatej pohár čekají možná právě na tebe nebo tvého fellu z nejbru, stačí mít skillz a přihlásit se na místě u moderátora akce v čase 21:00–22:00.

Za gramofony se tu noc vystřídají DJ Miko (Gramo Rokkaz, SK), DJ Spinhandz (SK), DJ Kwé (Radost FX Praha), DJ Saybon (Black Dynasty Praha) a DJ Seven (Kadaň). Celou akci bude tradičně moderovat Pan Radu (Óčko TV) a o zpestření programu se opět postarají loňský mistři české a slovenské republiky v breakdance Pentifull Crew (www.pentifull.cz). Projekce v klubu připraví VJ Martin (Praha).

To bylo ve stručnosti představení programu podzimního dílu HH4EVER, který proběhne v pátek 19.10.2012 ve zbrusu novém lounském klubu New Imperium. Start slavnostní otvíračky nového klubu úderem 21:00, vstup klasicky za 150 a akce je bez věkového omezení. Prvních 100 nácliletých příchozích obdrží zdarma welcome drink Gambrinus 11° Excelent. Více informací nalezneš průběžně na www.hip-hop.cz a oficiálním facebook profiluwww.facebook.com/kwehiphop4ever

V závěru bychom rádi poslali poděkování našim partnerům, bez kterých bychom nemohli podzimní díl akce HIP HOP 4EVER uskutečnit. Specielně díky pro: Red Bull, Casio G-Shock, ČEZ, got2b, Queens Hip Hop Shop, Dotz, Gambrinus 11° Excelent, Styx a Skateshop.cz.

Už plánuj výlet se svou partou! Vidíme se všichni 19. října 2012 v Lounech na mostr otvíračce nového klubu!

Potvrď svou účast zde: http://www.facebook.com/…992670692526

text: 360 Production

Support: Podzimní díl HIP HOP 4EVER! coby OTVÍRAČKA ZBRUSU NOVÉHO KLUBU s Gramo Rokkaz (SK), Strapo (SK) se uskuteční v pátek 19. října v Lounech!

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(