☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Supreme, BAPE& Palace alert!

Píše Radim, 28.08.16

Wagwan people! Chápu, že někteří z vás budou mít stejně smutný výraz, jako chlapec na úvodní fotografii, až se dozví, že tenhle článek není o tom, že budeme mít v prodeji Supreme, BAPE a Palace. Tohle je totiž pravidelná nedělní rubrika plná zajímavých novinek alert!

Ale možná je teď vhodná chvíle si o těchto značkách něco zopakovat – Supreme, BAPE a Palace prodávají své zboží pouze ve svých kamenných prodejnách a na svých online shopech a to ještě v poměrně limitovaném množství – proto váš lokální reseller prodává aktuální položky těchto značek za minimálně trojnásobek původní ceny. Retailer jako my nemá jedinou šanci se k takovému produktu dostat.

Ale pojďme se těmto třem vyhajpovaným značkám věnovat tak, jak se sluší a patří v tomto nedělním seriálu.

Už jsem o tom chtěl napsat minulý týden, ale do článku se mi to nevešlo. Supreme pustili do prodeje první drop kolekce Fall / Winter 2016 a samozřejmě šlo o velkou událost. Jak vypadala fronta před londýnským Supreme storem zmapoval The Unknown Vlogs, týpek, který navštěvuje všechny dropy Supreme, Palace a vloguje ze všech možných londýnských fashion akcí. Doporučuju sledovat. A kdyby vás zajímalo, jak to vlastně při takovém (ne)kempování na Supreme drop vypadá, Jimbo o tom napsal vyčerpávající text, takže vás už nepřekvapí, že když chcete Box Logo mikinu, tak si nemůžete jen tak sednout na rybářskou židličku 3 dny před releasem.

A u Supreme ještě na chvíli zůstaneme. Internetem se totiž pár týdnů zpátky šířila videa pomatence, který nenávidí Supreme, miluje BAPE a na potkání fackuje lidi v oblečení zmiňované newyorské značky, která se proslavila svým box logem. Týpek si říká The Ape a mezi jeho „nejslavnější“ momenty patří ten, jak profackuje asi největšího Supreme fanouška na světě Racks Hogana. Ale důvod, proč tady zmiňuju tuhle lehce bulvární záležitost je, že se tenhle týden k tomu lidé z BAPE postavili čelem a od jeho chování se důrazně distancovali. Jsem totiž rád, když značka nezavírá oči a vnímá to, co se děje venku mimo jejich obchod. Narozdíl třeba od Supreme.

Supreme, BAPE& Palace alert!

A když už jsem tady dneska nakousnul Supreme a BAPE, tak nemůžu skončit jinak, než abych přidal třetího do party – Palace. Teprve 7 let stará značka z Anglie vydala pár dní dozadu lookbook k nadcházející sezóně, ve které hraje hlavní roli opět skejťák Blondey McCoy.

Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!
Supreme, BAPE& Palace alert!

Tak zase za týden, čau!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(