☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Píše R, 20.05.13

Už bylo na čase na našem blogu přinést novou pravidelnou rubriku. A že jich v příštích dnech a týdnech bude! Začínáme právě dnes s novým seriálem Švédské pondělí s WeSC – každé pondělí zde bude zajímavý článek, který se bude týkat naší oblíbené značky WeSC.

Nemůžeme začít jinak než krátkým představením WeSC. Určitě spousta z vás ví, že WeSC je zkratkou pro WeAretheSuper­lativeConspira­cy. WeSC je totiž značka, která spojuje lidi se společnými zájmy napříč všemi subkulturami a profesemi – skejťáci, designéři, malíři, hudebníci, fotografové atd. Prostě lidé, kteří dělají to co je baví a užívaj si života po svém. To je také charakteristika spoluzakladatů značky WeSC.

Důležitou součástí celé značky jsou WeAktivisti – lidé, kteří jsou dobří v tom co dělají, mají rádi WeSC a vzájemně se podporují. Vztah mezi značkou WeSC a WeAktivisty nikdy není založen na penězích a sponzoringu, ale především na přátelství. WeAktivistů je hromada, můžete se na všechny podívat třeba zde.

WeAktivisti Looptroop Rockers

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Do českých WeAktivistů patří např. Sifon z WWW (kterým právě vychází nová deska!), designér Maxim Velčovský, či muzikanti En.Dru a Kay Buriánek.

WeAktivista En.Dru

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Do celého světa WeSC a WeAktivistů lze nejjednodušeji nahlédnout prostřednictvím Superlativu Magazínu. Jedná se o plnohodnotný časopis plný novinek, článků, rozhovorů s lidmi, kteří se nějakým způsobem motají okolo WeSC. Aktuální číslo Superlative Magazínu dostanete mmj. ke každému nákupu WeSC v našem shopu.

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

A o čem bude řeč příští pondělí? Tématem nebude samozřejmě nic jiného, než kultovní sluchátka WeSC.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(