Ahoj, do pondělí nebudeme na telefonu.📵 Jsme tu pro tebe na messengeru a mailu.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Píše R, 20. 5. 2013

Už bylo na čase na našem blogu přinést novou pravidelnou rubriku. A že jich v příštích dnech a týdnech bude! Začínáme právě dnes s novým seriálem Švédské pondělí s WeSC – každé pondělí zde bude zajímavý článek, který se bude týkat naší oblíbené značky WeSC.

Nemůžeme začít jinak než krátkým představením WeSC. Určitě spousta z vás ví, že WeSC je zkratkou pro WeAretheSuper­lativeConspira­cy. WeSC je totiž značka, která spojuje lidi se společnými zájmy napříč všemi subkulturami a profesemi – skejťáci, designéři, malíři, hudebníci, fotografové atd. Prostě lidé, kteří dělají to co je baví a užívaj si života po svém. To je také charakteristika spoluzakladatů značky WeSC.

Důležitou součástí celé značky jsou WeAktivisti – lidé, kteří jsou dobří v tom co dělají, mají rádi WeSC a vzájemně se podporují. Vztah mezi značkou WeSC a WeAktivisty nikdy není založen na penězích a sponzoringu, ale především na přátelství. WeAktivistů je hromada, můžete se na všechny podívat třeba zde.

WeAktivisti Looptroop Rockers

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Do českých WeAktivistů patří např. Sifon z WWW (kterým právě vychází nová deska!), designér Maxim Velčovský, či muzikanti En.Dru a Kay Buriánek.

WeAktivista En.Dru

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

Do celého světa WeSC a WeAktivistů lze nejjednodušeji nahlédnout prostřednictvím Superlativu Magazínu. Jedná se o plnohodnotný časopis plný novinek, článků, rozhovorů s lidmi, kteří se nějakým způsobem motají okolo WeSC. Aktuální číslo Superlative Magazínu dostanete mmj. ke každému nákupu WeSC v našem shopu.

Švédské pondělí s WeSC vol. 1

A o čem bude řeč příští pondělí? Tématem nebude samozřejmě nic jiného, než kultovní sluchátka WeSC.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(