BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Švédské pondělí s WeSC vol. 2

Píše R, 27.05.13

Většina z vás jistě zná švédský brand WeSC díky jejich sluchátkům. WeSC totiž jako první přišli se samostatnou kategorií sluchátek – fashion sluchátka. Jejich sluchátka totiž vždy byly a stále jsou regulérním módním doplňkem k vašem outfitu. Tím rozhodně nechceme snižovat jejich kvalitu, co se technických parametrů týče, protože i ta je velice vysoká, stejně jako jejich design. Do té doby byly ovšem sluchátka vnímána jako čistě technická věc, která je černá nebo bílá, ale s WeSC přišla spousta barev, vzorů a zajímavých designů.

Švédské pondělí s WeSC vol. 2

Sluchátkový program WeSC se od roku 2007, kdy WeSC se sluchátky začali, velice rozvinul. WeSC stále přicházejí s novými modely a barvami sluchátek a jejich kredit se také zvyšuje díky četným kolaboracím, jak s hudebními umělci (např. RZA, Axwell, Crookers, atd.), tak se značkami (např. Nokia, adidas, etc.).

Jedna z posledních zásadních kolaborací WeSC je s RZA z Wu-Tang Clanu. Tento multi-talentovaný umělec vytvořil společně s WeSC modely sluchátek s podtitulem Chambers by RZA, což bylo vyústěním dlouhodobého projektu, který vedl právě samotný RZA. Ten se podílel na celém průběhu výroby, od designu, přes technické věci, až po samotný výsledný zvuk, který vychází ze sluchátek.

Švédské pondělí s WeSC vol. 2

Poslední novinkou od WeSC je pak model Piston. Jeho největšími přednostmi jsou pohodlí, fresh design, originální skládatelnost a především funkce music sharing, se kterou můžete z jednoho zdroje poslouchat z více sluchátek. Stačí jen sluchátka vzájemně propojit.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(