☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Švédské pondělí s WeSC vol. 4

Píše R, 10.06.13

V prvním díle Švédského pondělí s WeSC jsme zmiňovali, že důležitou součástí celé myšlenky značky WeSC jsou WeAktivisti. Jsou to lidé, kteří mají rádi WeSC a kromě obliby této značky mají společné zájmy a názory. I v České republice nalezneme několik WeAktivistů, z nichž si několik nejdůležitějších představíme.

Sifon (WWW)

Ondřej Anděra alias Sifon je jeden z průkopníků českého hip-hopu. Svojí uměleckou dráhu začal již na začátku 90. let, byl jedním z prvních breakdancerů a beatboxerů, nejvíc však prorazil se svojí skupinou WWW, se kterou vydal v roce 2006 velmi uznávané album Neurobeat. Aktuálně mají venku desku Atomová včela. Sifon se navíc věnuje obrovské škále činností, od psaní textů a prudukci, přes režírování filmů a divadelních inscenací až po malbu či poezii.

Švédské pondělí s WeSC vol. 4

Kay Burianek

Kay je muzikant, kterého jistě mnoho z vás bude znát jako leadera rock/indie/trash kapely Sunshine, která u nás i v zahraničí vystupuje již od 90. let. V poslední době je Kay znám také díky projektu Bounce!Bounce, což je pravidelný seriál elektro parties v klubu Chapeau Rouge. Kromě tohoto klubu však vystupuje Kay společně s parťákem Tvzexem na mejdanech po celé České republice a Slovensku .

Švédské pondělí s WeSC vol. 4

En.Dru

Jeden z nejznámějších český beatboxerů, který díky svému umění okusil i herectví či roli moderátora. Je dvojnásobným šampionem České republiky v beatboxu, vítěz celoevropské soutěže „The 1st Marathon beatbox battle“ atd.

Švédské pondělí s WeSC vol. 4

DJ Robot

Dost možná nejoblíbenější party DJ minimálně v Praze. DJ Robot vždy zaujme výbornou směsí funku, hiphopu či breakbeatu ve svých setech. Zároveň je to jeden z největších sympatáků ve hře, který se ve svém volném čase věnuje charitě.

Švédské pondělí s WeSC vol. 4

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(