☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Švédské pondělí s WeSC vol. 5

Píše R, 24.06.13

Na dnešní díl švédského pondělí jsme si připravili téma poměrně rozsáhlé, takže ho rozdělíme na 2 části. Jeans.

Kvalitní denim je nepochybně důležitým segmentem každé velké fashion značky. Své o tom ví i u WeSC a tak se na výrobu jeans již několik let zaměřují s velkým důrazem. Samotná výroba je sama o sobě velice zajímavá. Pokládáte si otázku, jak se vlastně vyrábějí jeans? Odpověď naleznete hned v následujícím videu. To zachycuje celý průběh výroby od stříhání látky, sešívání jednotlivých dílů, praní, sušení až po finální osazení knoflíky a visačkami.

WeSC dělají velice širokou škálu jeans. Nejpopulárnější jsou však modely Eddy a Kelvin. Eddy mají spíše užší střih s lehce sníženým sedem, Kelvin jsou naopak širší v pase a na stehnech a nohavice se rychle zužují.

Jaký každý brand, i WeSC má na svých jeans několik detailů, díky kterým si zachovávají originalitu. Na každé zadní kapse je vyšitý jeden detail – nalevo abstraktní tvar připomínající písmeno W, napravo tvar připomínající písmeno E. Pro větší výdrž mají jeans WeSC trojité prošívání, cvočky a knoflíčky jsou samozřejmě obrandované.

V kolekci WeSC najdete i jeans z vysoce kvalitního selvedge denimu z Japonska, což je ale téma natolik obsáhlé, že si ho necháme na příště.

Švédské pondělí s WeSC vol. 5

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(