☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě

Píše Dan K., 03.01.19

Techwear,to je spojení funkčnosti, stylu a spousty, ale opravdu spoustykapes.

Bunda
Větrovky,anoraky a šusťákovky jsou základní stavební kámen týhleodnože streetwearu. Nepromokavý materiály, spousta kapes, možnostvšechno sbalit do malých rozměrů – funkčnost se tady nezapře.Asi proto je větrovka oblíbený element mýho šatníku. Co se týčebarev, samozřejmě to můžeš hrát na jistotu a vzít si allblack, u techwearu bych se ale nebál experientovat a klidně sepustil třeba do žlutých, nebo oranžových detailů.

Kalhoty
Cargo pants are the new… everything. Černý kalhoty můžeš vzítkdykoliv a naprosto ke všemu. A když chceš svůj outfit posunoutna ninja level, tak sáhneš po cargo pants. Nahoře trochu volnější,dole upnutý, kapsy po stranách. Ruku na srdce, potřebuješ vlastněještě další kapsy? Ne. Ale - vypadá to dobře? Jo.

Tenisky
Tadyje výběr celkem jednoznačný, chce to totiž něco sportovnějšíhos běžeckou siluetou. Ultra Boosty, Presta, Sock Darts nebo Air Max97. Mimo to ale k techwearu krásně ladí třeba i obyčejný allwhite Air Force 1 low.

Doplňky
Opravdovákrása techwearu se skrývá v doplňcích, který dokážou outfitvystřelit do módního nebe. Tak se připrav na to, že ledvinkabude tvůj nejlepší kamarád. A pokud ti nestačí 45 kapes,kterými momentálně disponuješ, pořiď si batoh. Neck warmer akšiltovka nebo kulich jsou pak už jen třešnička na dortu.

📷: Max (@itellustories)
👦: Dan (@harry.the.sailor)

Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě
Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě
Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(