Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě

Píše Dan K., 3. 1. 2019

Techwear, to je spojení funkčnosti, stylu a spousty, ale opravdu spousty kapes.

Bunda
Větrovky, anoraky a šusťákovky jsou základní stavební kámen týhle odnože streetwearu. Nepromokavý materiály, spousta kapes, možnost všechno sbalit do malých rozměrů – funkčnost se tady nezapře. Asi proto je větrovka oblíbený element mýho šatníku. Co se týče barev, samozřejmě to můžeš hrát na jistotu a vzít si all black, u techwearu bych se ale nebál experientovat a klidně se pustil třeba do žlutých, nebo oranžových detailů.

Kalhoty
Cargo pants are the new… everything. Černý kalhoty můžeš vzít kdykoliv a naprosto ke všemu. A když chceš svůj outfit posunout na ninja level, tak sáhneš po cargo pants. Nahoře trochu volnější, dole upnutý, kapsy po stranách. Ruku na srdce, potřebuješ vlastně ještě další kapsy? Ne. Ale - vypadá to dobře? Jo.

Tenisky
Tady je výběr celkem jednoznačný, chce to totiž něco sportovnějšího s běžeckou siluetou. Ultra Boosty, Presta, Sock Darts nebo Air Max 97. Mimo to ale k techwearu krásně ladí třeba i obyčejný all white Air Force 1 low.

Doplňky
Opravdová krása techwearu se skrývá v doplňcích, který dokážou outfit vystřelit do módního nebe. Tak se připrav na to, že ledvinka bude tvůj nejlepší kamarád. A pokud ti nestačí 45 kapes, kterými momentálně disponuješ, pořiď si batoh. Neck warmer a kšiltovka nebo kulich jsou pak už jen třešnička na dortu.

📷: Max (@itellustories)
👦: Dan (@harry.the.sailor)

Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě
Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě
Techwear Guide: outfit od hlavy až k patě

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(