Ahoj, do pondělí nebudeme na telefonu.📵 Jsme tu pro tebe na messengeru a mailu.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Teniskology alert!

Píše Radim, 23. 10. 2016

Vlastně jen pár hodin zpátky jsem sbalil náš signature trávník z Teniskology a už se vám tu opět hlásím s nedělní rubrikou se slovem alert v názvu.

A u Teniskology se samozřejmě zastavím, protože takhle velkou akci „naše“ subkultura nepamatuje. Dva dny hostila Pragovka event plný tenisek, kde jsme rozbalili trávu, balónky a měli jsme možnost se s vámi zase potkat face to face. Což je vlastně největší benefit těchto akcí, protože potkávat se s vámi, našimi zákazníky, fanoušky a kamarády osobně, je nenahraditelný pocit, který vám Facebook messenger prostě dát nemůže.

Osobně se mi strašně líbila instalace značky Reebok – úplně jasná, čistá a postavená navíc na mém oblíbené produktu – Reebok Classics Leather s Kendrikem Lamarem. Která se líbila nejvíc vám? adidas stage a jejich NMD koncerty? Dámské nebe od Nike napojené třeba na ODIVI? Nebo květinová Puma?

Foto: Lukas Neasi, Peter Varga

Teniskology alert!
Teniskology alert!
Teniskology alert!

Na Teniskology navíc proběhl tématicky hrozně zajímavý talk, kteří pořádali The Mag. A The Mag chci vlastně zmínit separátně, protože klukům hrozně fandim v tom, co dělaj. Talk byl na téma reselling a moc se těšim, až video vyjde online, protože na místě nebyly pro „publikum“ zrovna dobré podmínky. Do té doby si zatim dejte třeba poslední díl pouličních novinek.

A na závěr bych tu měl pro vás jednu věc, která vám vysvětlí, proč tyhle nedělní blogy vlastně píšu. Ptal se mě na to totiž Dan Klíma v krátkém rozhovoru pro blog Lab24.

Teniskology alert!

Tak zase příští neděli, ahoj moj!


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(