☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Teniskology alert!

Píše Radim, 23.10.16

Vlastně jen pár hodin zpátky jsem sbalil náš signature trávník z Teniskology a už se vám tu opět hlásím s nedělní rubrikou se slovem alert v názvu.

A u Teniskology se samozřejmě zastavím, protože takhle velkou akci „naše“ subkultura nepamatuje. Dva dny hostila Pragovka event plný tenisek, kde jsme rozbalili trávu, balónky a měli jsme možnost se s vámi zase potkat face to face. Což je vlastně největší benefit těchto akcí, protože potkávat se s vámi, našimi zákazníky, fanoušky a kamarády osobně, je nenahraditelný pocit, který vám Facebook messenger prostě dát nemůže.

Osobně se mi strašně líbila instalace značky Reebok – úplně jasná, čistá a postavená navíc na mém oblíbené produktu – Reebok Classics Leather s Kendrikem Lamarem. Která se líbila nejvíc vám? adidas stage a jejich NMD koncerty? Dámské nebe od Nike napojené třeba na ODIVI? Nebo květinová Puma?

Foto: Lukas Neasi, Peter Varga

Teniskology alert!
Teniskology alert!
Teniskology alert!

Na Teniskology navíc proběhl tématicky hrozně zajímavý talk, kteří pořádali The Mag. A The Mag chci vlastně zmínit separátně, protože klukům hrozně fandim v tom, co dělaj. Talk byl na téma reselling a moc se těšim, až video vyjde online, protože na místě nebyly pro „publikum“ zrovna dobré podmínky. Do té doby si zatim dejte třeba poslední díl pouličních novinek.

A na závěr bych tu měl pro vás jednu věc, která vám vysvětlí, proč tyhle nedělní blogy vlastně píšu. Ptal se mě na to totiž Dan Klíma v krátkém rozhovoru pro blog Lab24.

Teniskology alert!

Tak zase příští neděli, ahoj moj!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(