Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Tenisky, co hýbou streetstylem

Píše Klára, 27. 3. 2018

Dneska tu máme ještě jednu ozvěnu z MBPFW, kterou si jako milovníci tenisek prostě nemůžeme odpustit. Fashion week je tradičně skvělá příležitost vytáhnout ze skříně ty nej kousky, promyšleně je nakombinovat a ležérně v nich postávat před lokací a pózovat fotografům. A tak bylo minulej týden u vchodu do Clam-Gallasova paláce vidět skoro tolik módní inspirace jako vevnitř na mole.

Streetstyle fotky už zaplavily internet a určitě se dostaly i k tobě, tak se nebudem opakovat a sázet sem komplet outfity, ale zaměříme se na boty. Vybrali jsme čtyři nejvíc hot kousky, který si bez obav můžeš vzít i na podzimní edici svátku módy, protože budou pořád v kurzu. A mezitím je klidně obouvej taky, pořád budeš za trendsettera. Bonus na závěr? Jestli ti některý z nich padly do oka, nemusíš je složitě shánět ani na ně kempovat – stačí se mrknout k nám na web, máme je všechny.

Nike Air VaporMax Flyknit: Horká novinka z minulýho roku, která se drží i letos. Kombinace revoluční technologie Air Max, díky který můžou fanoušci Nike „vidět“ vzduchový polštář ve svých teniskách, a příjemnýho a pružnýho materiálu Flyknit ti zajistí, že každý došlápnutí bude jako slastná chůze po obláčku.

Tenisky, co hýbou streetstylem

Nike Air Max 270: Tenisky Air Max 270, to je letošní čerstvý přírůstek do Nike rodiny. Milovníci pohodlí by si tuhle novou siluetu rozhodně neměli nechat ujít: největší vzduchový polštář v historii značky, lehoučkej Flyknit a spousta super barevných kombinací.

Tenisky, co hýbou streetstylem

Nike Air Max 98: Nike tyhle tenisky sice poprvé představilo už v roce 1998, hype jim ale přinesla až kolaborace se Supreme v roce 2016. A protože se letošek nese ve znamení devadesátkový estetiky a Air Max 98 mají i po těch 20 letech pořád svůj původní vibe, rozhodně by ve tvý sbírce neměly chybět.

Tenisky, co hýbou streetstylem

Dr. Martens 1460: Jasně, tohle nejsou tenisky, ale ve výčtu trendů rozhodně nemůžou chybět. Poslední dobou se na nás sypou ze všech stran a ještě o nich hodně uslyšíme. Tenhle kultovní kousek si totiž překvapivě dobře rozumí se streetwearem, a tam mu pomalu děláme místo v našich botnících. #queensteam doporučuje – a máme i jarní varianty.

Tenisky, co hýbou streetstylem

Všechny fotky má na svědomí Filip Poreba, díky moc!


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(