☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Tenisky za cenu bavoráku alert!

Píše Radim, 02.10.16

Každou neděli vás tu vítám u pravidelné rubriky se slovem alert v nadpise, jak kdybych byl Mister Señor Love Daddy. A pokud se právě probouzíte, následující intro filmu Do The Right Thing vás dostane z postele na 100%. And that´s the truth, Ruth!

Už několik let poctivě sleduji práci Jona Buscemiho. Ten prošel značkami DC Shoes, Lotto, Gourmet a momentálně se již nějakou dobu věnuje vlastní high-end sneakers značce Buscemi. Ostatně, jeho kompletní profil si můžete přečíst zde. Luxus jeho stejnojmenných tenisek se dostal opět na další level, kdy Jon vytvořil tenisky za neuvěřitelných 132 tisíc $. Detaily jsou totiž z 11,5 karátových diamantů a 18 karátového zlata. Pokud zrovna nevíte co s penězma, můžete si tyhle ultimátní sneakers koupit v novém Flagship Store značky Buscemi v newyorském SoHo.

Tenisky za cenu bavoráku alert!
Tenisky za cenu bavoráku alert!

Další velkou ikonou sneakers scény posledních 15 let je pro mě Michael Dupouy. Tenhle francouz, který je velkým fanouškem PSG, letos podesáté vydává streetwear, sneakers & fashion bibli s názvem All Gone. Naprosto úžasná knížka, která každý rok mapuje nejdůležitější údálosti našeho poblázněného světa. Pokud budete mít možnost do ní někdy alespoň nahlédnout, fakt doporučuju!

A Michael a jeho tým La MJC se spojil se značkou Diadora a vytvořili 200 párů tenisek Diadora S8000 v kožené Tan verzi, kterými oslavují desáté výročí knížky All Gone a vzpomínají tak na cover této knihy z roku 2010. Tan is new solar red.

Tenisky za cenu bavoráku alert!
Tenisky za cenu bavoráku alert!
Tenisky za cenu bavoráku alert!

A za událost týdne považuju čtvrteční drop kolekce Pharrell Williams x adidas Human Race. Tak velký event, na kterém se protočilo více jak 400 lidí jsme ještě nedělali, takže to bylo fakt velké. Fotoreport najdete tady a mrkněte i na video. Lit, lit, lit!

Tak zas v neděli, ciao!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(