Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

The Best of 2Q2Q

Píše Klára, 30.12.20

Tenhle rok byl vážně zvláštní. Po slibným rozjezdu přišla korona a obrátila svět vzhůru nohama. Změnilo se úplně všechno a návrat k normálu je v nedohlednu – spíš to vypadá, že novej normál bude tahle situace, kterou teď žijeme.

A tak nám nezbývá nic jinýho než si zvyknout a jít dál. A pokud to jde, tak si to i užít. Toho jsme se v Queensu drželi celej rok 2020, a tak u nás i za značně omezených podmínek vznikaly skvělý věci, který nás hodně bavily. Pojďme si to spolu refreshnout:)

Top releases – sneakers´ pick

Ty nejzajímavější tenisky, co jsme v Queensu v roce 2020 měli, pro tebe dal dohromady Dominik.

5. adidas Ultraboost Cold RDY
Voděodolný svršek Primeknit s reflexními detaily tě nikdy nezklame a Stretchweb s Continental™ podrážkou, která byla speciálně upravená pro zimní terén, poskytne extrémní trakci a přilnavost za každých podmínek.

4. Nike Air Max 90 Reverse Duck Camo
Tenhle kousek vytvořili v Nike ve spolupráci s prominentním japonským streetwear a sneakers butikem Atmos k 30. výročí modelu Nike Air Max 90. Release date těchhle tenisek byl na Air Max Day.

3. Air Jordan 11 Jubilee
Silueta vytvořená samotným Tinkerem Hatfieldem. Světlo světa spatřila po prvním návratu MJ z důchodu a letos oslavila 25 let.

2. Air Jordan Retro 1 Mocha
Jedna z posledních colorways letošního roku vyvolala velké pozdvižení. Díky své podobnosti s retro Jays x Travis Scott mají Mocha nevídanou popularitu a vysokou cenu na resell trhu.

1. Converse x A Cold Wall
Značka Converse se spojila s britským luxusním brandem A Cold Wall, na siluetě se podílel kreativní ředitel Samuel Ross a Virgil Abloh. Inspirací byly přírodní elementy a architektura brutalismu.

The Best of 2Q2Q

Top lookbooks

V roce 2020 nám přišla hromada prémiovýho zboží, tak by byla obrovská škoda neukázat ho světu formou nějakýho vymakanýho lookbooku. Jaký byly ty nejpovedenější? Rozhodování bylo těžký, ale tady je naše vítězná pětka.

PLEASURES by JAKO
Poutnik by Tlak x ACRONYM® x GORE-TEX by Filip Poreba
Carhartt WIP v dílně PONK by JAKO
HUF x Playboy by JAKO
TNF, Nike a Champion by JAKO

The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q
The Best of 2Q2Q

The best of Q

Lookbookama to samozřejmě nekončí. Letos jsme taky vytvořili spoustu krásných věcí ve spolupráci s obrovským množstvím šikovných lidí, bez kterých by to prostě nešlo. Hned na začátku roku třeba tohle boží video k 50. výročí legendární siluety adidas Superstar. Na něm jsme poprvé spolupracovali s talentovanou Veronikou Donutkovou, která má na svědomí i velkou kampaň Streetwear po našem s Annet X a Karlem v hlavní roli – mrkni sem.

Speciální péči jsme věnovali i výročí našich oblíbených Martensek a vyrobili jim jedno narozeninový přání. Pak jsme oslavili narozky taky my – tentokrát skadkých 17 let ve hře – a rok 2020 jsme zakončili vánočním skate videjkem plným inspirace na streetwear dárky pro celou rodinu.

A rozhodně nesmíme zapomenou na naše Hangouty! Když se ještě mohlo, proměnili jsme jednu z největších beergardens v Praze v jednodenní rapovou stage. A to hned dvakrát za léto. Nechyběly takový jména jako Karlo, Annet X, Maniak nebo Moja Reč. Report z Queens Hangoutu vol. 1 najdeš tady.

Děkujeme všem, co v tom letos byli s náma! Celýmu Queens týmu v Ostravě, Brně i Praze za to, že makal na maximum, i když mu okolnosti házely klacky pod nohy. A hlavně vám, co Queensu fandíte a nakupujete u nás – bez vás bychom nebyli tam, kde jsme teď. Ještě jednou díky!

No a v roce 2Q21 si přejeme hodně zdraví a streetwearu pro všechny💚


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(