☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

The New Designers : The Fashion is ours

Píše Radim, 24.02.16

Excuse my French but I’m in France, I’m just sayin'

Určitě bychom měli při představení The New Designers zmínit fakta, že více jak o značku samotnou se jedná o kreativní partu návrhářů a designérů z Paříže a že celému seskupení šéfuje Alexander Pap. Že má každou položku v kolekci na svědomí jiný designér. Že jsou tihle lidé unavení povrchností high fashion návrhářů a že chtějí módu vrátit zpět do ulic. Ale tohle všechno byste si s trochou námahy určitě našli na internetu sami.

Co tam ale nenajdete je ten neuchopitelný pocit nadšení, který tahle parta v sobě má. Když jsme letos v lednu vybírali nové značky na veletrzích Seek a Bright v Berlíně, krom toho, že se všichni vezou na momentální vlně Yeezy Season colours, jsme nemohli přehlédnout ten obrovský fokus na bomber jackets. Tyhle bundy pro piloty vojenských letadel jsou jedny z hottest items všech značek.

A právě bundy nás ve stánku The New Designers nadchly tak, jako nás pak nadchli i samotní zástupci téhle francouzské party. Zatímco ve většině stánků běžně strávíte pár minut, vyměníte si vizitky a v další konverzaci pokračujete přes emaily, u The New Designers jsme strávili skoro hodinu. Bavili jsme se o módě, trendech, byznyse a mimo to jsme HNED udělali první objednávku. Když jste s někým z jiné země, jiné kultury, ale na úplně stejné vlně, obchodní záležitosti se pak řeší strašně jednoduše.

The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(