Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

The New Designers : The Fashion is ours

Píše Radim, 24. 2. 2016

Excuse my French but I’m in France, I’m just sayin'

Určitě bychom měli při představení The New Designers zmínit fakta, že více jak o značku samotnou se jedná o kreativní partu návrhářů a designérů z Paříže a že celému seskupení šéfuje Alexander Pap. Že má každou položku v kolekci na svědomí jiný designér. Že jsou tihle lidé unavení povrchností high fashion návrhářů a že chtějí módu vrátit zpět do ulic. Ale tohle všechno byste si s trochou námahy určitě našli na internetu sami.

Co tam ale nenajdete je ten neuchopitelný pocit nadšení, který tahle parta v sobě má. Když jsme letos v lednu vybírali nové značky na veletrzích Seek a Bright v Berlíně, krom toho, že se všichni vezou na momentální vlně Yeezy Season colours, jsme nemohli přehlédnout ten obrovský fokus na bomber jackets. Tyhle bundy pro piloty vojenských letadel jsou jedny z hottest items všech značek.

A právě bundy nás ve stánku The New Designers nadchly tak, jako nás pak nadchli i samotní zástupci téhle francouzské party. Zatímco ve většině stánků běžně strávíte pár minut, vyměníte si vizitky a v další konverzaci pokračujete přes emaily, u The New Designers jsme strávili skoro hodinu. Bavili jsme se o módě, trendech, byznyse a mimo to jsme HNED udělali první objednávku. Když jste s někým z jiné země, jiné kultury, ale na úplně stejné vlně, obchodní záležitosti se pak řeší strašně jednoduše.

The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours
The New Designers : The Fashion is ours

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(