☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Tip na víkend: Ostrava meets design a Queens bude u toho s Poutníkem by Tilak

Píše Klára, 19.11.19

V naší domovské Ostravě to žije, a tak tu pro tebe máme jeden hot kulturní tip - tenhle víkend si rozhodně nenech ujít pátý ročník oblíbeného ostravského festivalu Meat Design. V industriálním areálu Dolních Vítkovic na tebe bude čekat výběr ze současného českého designu, doplňků do interiéru a módy, a taky nálož zajímavých přednášek, výstav a workshopů.

V Queensu si už nějakou dobu jedeme na japonské vlně, takže za nás určitě doporučujeme zajít na Tokyo Stage do Gongu a poslechnout si kreativce a výtvarníky ze Země vycházejícího slunce, kteří budou v Česku úplně poprvé. V sobotu tam narazíš třeba na ilustrátora Masanori Ushiki, který pracoval pro Converse nebo Red Bull, a nebo na Shuji Nagaji z kultovního japonského fashion brandu Beams.

Tip na víkend: Ostrava meets design a Queens bude u toho s Poutníkem by Tilak

Když už se na Meat Design vydáš, zastav se i v našem zeleném stánku 💚 Připravili jsme si pro tebe exkluzivní kolekci Poutnik by Tilak, kterou máme nově v Queensu. Už jsme o ní na našem blogu psali, tak si dej klidně opáčko. A o víkendu v Ostravě si budeš moct tyhle prémiové české techwear kousky, co pobláznily celé Japonsko, osahat a vyzkoušet. Na jejich designu se podíleli třeba legendární Errolson Hugh, který stojí za značkou ACRONYM, Johanna F. Schneider z Nike nebo české studio BOA. Tuhle pecku prostě musíš vidět naživo. A jako teaser pro tebe máme jedno speciální video.

Tešíme se na tebe! Program festivalu Meat Design Ostrava najdeš tady a pro všechny další užitečné informace klikej sem


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(