☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Tips and tricks, jak si na fesťáku najít kamarády

Píše Barča, 02.07.19

Nejsem festivalový fanatik ani vztahový poradce a psychologii taky nestuduju, ale s pár cizími lidmi už jsem se na fesťáku seznámila. A byl to vždycky super zážitek. Tak mě napadlo mě, že ti sepíšu svých pár zaručených triků, jak potkat někoho nového, když se ve vaší partě dostaví ponorka, nebo tě přestane bavit lovit druhou polovičku na Tinderu.

Ztrať mobil

Z vlastní zkušenosti musím říct, že tento bod opravdu funguje. Stačí, když někde necháš telefon, ztratíš všechny lidi z party a do stanu taky netrefíš, protože… :)

Pokud se ti to teda stane, oslov nějakou skupinku lidi, která ti bude nejsympatičtější. A když tě nechají si od nich zavolat, pozvi je na drink. Věř mi, že takové seznamovačky u jednoho drinku nekončí. 

Jenom pozor, pokud jedeš na festival s tím nejnovějším iPhonem. To pak být tebou, tento bod radši vynechám a čtu dál. 

Vždycky u sebe měj jednorázovou pláštěnku

Jooo pokud jsi zrovna nakoupil nejnovější Nike ACG, tak si asi řekneš „Jako k čemu“? Nicméně na fesťáku existuje takové pravidlo, že vždycky uprostřed toho nejlepšího koncertu přijde aspoň jedna přeháňka. No a upřímně nikdy nemůžeš vědět, jestli vedle tebe nebudou stát hezcí kluci nebo hezké holky bez pláštěnky v totálně promočeném oblečení. První krok: oslovit je, druhý krok už nechám na tobě. 

Tips and tricks, jak si na fesťáku najít kamarády

 Zatracené kolíky (nebo spíš ztracené)? 

Největší otrava na celém fesťáku je stavět stan. A druhá nejhorší věc, co tě může potkat, je, když zjistíš, že nemáš dostatečný počet kolíků na jeho ukotvení. Tady nezbývá nic jiného než jít za novými sousedy a zeptat se po náhradních. A u toho můžeš klidně začít vyprávět, jak jsi je asi nechal na jiném festivalu. Vsadím všechny svoje tenisky, že soused na tom festivalu určitě taky byl (anebo na jiném podobném) a vaše konverzace se tak od kolíků přes fesťáky nenásilně skončí odpolední přípravou na kalení pod pódiem (if you knowwhat I mean). 

... anebo to zkus rovnou bez stanu

Jednou nás oslovily dvě slečny, že přijely na otočku jenom na jeden koncert a jestli by si u nás nemohly nechat věci. Jasně, řekli jsme proč ne. A za dvě hoďky už jsme si všichni vyměňovali telefonní čísla a bavili se o tom, na jaké interprety spolu večer půjdeme. Holky byly z Prahy a kamarád tu jednu dokonce pozval na rande. A nebylo jenom jedno. 

Keep smiling

Možná je to klišé, ale podle mě každý miluje lidi s úsměvem od ucha k uchu, kteří si jedou na positive vibes only. No a pokud mají na sobě ještě nějaké cool tenisky, tak je šance úspěchu, že tě někdo osloví sám od sebe, více než 100%. Důležité je se toho prostě nebát a počítat s tím, že potkáš třeba mě. :)

Tips and tricks, jak si na fesťáku najít kamarády

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(