☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Top 6 travel essentials

Píše Radim, 06.01.18

Mohlo by se zdát, že v lednu má Queens tým docela klid. První jarní kolekce začínají pomalu chodit, hlavní tenisková sezóna ještě přijde a všechno se po Vánocích teprve rozjíždí. Jenže zdání klame, je to úplně naopak. Leden pro nás znamená kolotoč fashion weeků, předobjednávek na druhou polovinu roku 2018 a s tím souvisí také hodně cestování.

A tak zas a znova přemýšlím, bez čeho se na služebních cestách neobejdu. A rád bych to sdílel i s tebou. Protože pokud tě nečeká žádná pracovní cesta, možná si našel pod stromkem nějakou letenku, nebo se k tomuto článku prostě vrátíš, až se budeš chystat na dovolenou, nebo na cestu z Prahy do Košic. ✈️

Takže jaké jsou moje travel essentials aka věci, bez kterých do letadla / vlaku / autobusu nikdy nenastoupím? ⬇️

The North Face Base Camp Duffel

Nejlepší zavazadlo ever. Londýn, Paříž, Milán, Dolný Kubín. Byl se mnou už všude. Hrozně praktické příruční zavazadlo, které prostě hodíš na záda a nemusíš řešit hledání nejbližší úschovny. Je dělaný ze stejného materiálu, jako neprůstřelné vesty, takže vydrží všechno. Na letišti ho mezi ostatními kufry lehce identifikuješ. Velikosti S a M vyhovují většině aerolinkám jako příruční zavazadlo a jsou vhodné, pokud se potřebuješ sbalit na 2 až 5 dní.

Top 6 travel essentials

Queens Dust Bag

Další praktická věc, bez které se neobejdu. Jelikož jsem úplně posedlý pořádkem v cestovní tašce nebo kufru, používám vždy několik těchto dust bagů na oddělení jednotlivých částí toho, co mám sbaleno. Jeden dust bag pro každý pár tenisek, jeden dust bag pro trička a mikiny, další pro kalhoty, další na spodní prádlo.

Top 6 travel essentials

adidas Ultra Boost

A přejdeme k teniskám. Jestli bych měl vybrat jeden model sneakers, ve kterých rád cestuju, tak jsou to jen a pouze Ultra Boosty. A je jedno, jestli strávím na cestách 2 hodiny, nebo půl dne. Ultra Boosty to jistí vždycky, protože pro mě to jsou pořád ty nejpohodlnější tenisky ever.

Top 6 travel essentials

Jason Markk Travel Kit

A když už jsme u těch tenisek, tak ty je potřeba mít fresh, ať není ostuda. A z toho důvodu mám v tašce přibalený Travel Kit od Jason Markk. Základní cestovní sada, která obsahuje menší lahvičku čistícího roztoku, základní kartáč, hadřík a hlavně Quick Wipes, které na cestách využiju nejčastěji. Stačí jedním pořádně přejet svoje tenisky na konci dne, win-win.

Top 6 travel essentials

Šusťáky

Už si vlastně ani nedokážu představit, že bych měl cestovat v něčem jiném, než v šusťácích. Protože když sedíš 6 až 10 hodin na čtyřce ve vlaku na Slovensko, nechceš být zmačkaný v selvedge denimu. Osvědčenou klasikou jsou Woven kalhoty od Nike, které každou sezónu mění název a označení, ale určitě je poznáš. Já jedu hlavně kalhoty od Daily Paper, chybu určitě nemůžeš udělat u Kappy, nebo adidas.

Top 6 travel essentials

Waist bag

Aka ledvinka aka somrátko aka somr taška. Protože potřebuješ mít všechno na jednom místě. Telefon, pěněženku, pas, klíče, sluchátka, žvejkačky, power banku, kapesníky a prostě to nechceš mít po kapsách.
Sázka na jistotu: The Herschel Supply CO
Swag: Stüssy
Uberswag: Daily Paper.

Top 6 travel essentials

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(