☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 2

Píše Dan, 10.12.18

Čísla nikdy nelžou, a to znamená, že první díl na tohle téma nebyl propadák. A tak vítej u druhého. Minule si to pro sebe utrhlo jen Nike, když chrlilo jeden release za druhým, dneska to bude Puma. A taky další tři značky, protože Puma se ukazuje jako mistr kolaborací. Stranou ale tentokrát zůstanou jména jako Rihanna a Miley Cyrus. Koukneme po totiž spíš něčem, co jsi ještě nedávno viděl jen v rubrice Under the Radar.

Puma x Han Kjobenhavn

V botníku nemám ani jedny Pumy a v šatníku mi nevisí kompletní kolekce Han Kjobenhaven. A přesto je to pro mě srdcová záležitost. Tak, jak byl Mac Miller (RIP) představitelem new wave v rapu, je značka Han Kjobenhaven součástí new wave ve streetwearu. Spolu s dalšími jako Filling Pieces, Daily Paper nebo Libertine-Libertine se vynořily z ulice, ze Skandinávie, z vysokých škol... a chytly se. Kluci v mém věku prorazili a přicházeli s kolekcemi, které se od startu objevovaly v obchodech hned vedle velikánů jako Nike, Levi’s a Alpha Industries.

Podobně jako Daily Paper má i Han Kjobenhaven svůj styl, který si nespleteš s žádným jiným. Možná už jsi na Instagramu viděl jejich modela - starého, nesympatického, naštvaného chlápka. A jejich aktuální web? Vypadá a chová se jako linesheet v Excelu, který používají buyeři pro B2B objednávky. A proto je pro mě kolabo Puma x Han téma. Top hráč jako Puma se spojuje se známou, ale stále ještě vycházející značkou. A ví, proč. Han si u svých produktů dává záležet na každém detailu. Nedělá věci jen tak. Chceš se odlišit a mít na nohou něco jiného než vyhajpový kus neoprenu? Vyber jeden z modelů Puma x Han Kjobenhaven.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 2

Puma x Ader Error

Stejná Puma a jiný příběh. Pravděpodobnost, že si v Čechách otevře vlastní obchod korejská značka Ader Error, je asi tak vysoká, jako že to udělá Bape. Navíc Ader Error věci nejsou úplně laciný, pod 200 dolarů se často dostanou jen ponožky nebo basic trika. Takže možnost koupit něco s tímhle logem v Čechách a za pár peněz je už samo o sobě příležitost, kterou nechceš minout. A že nám hraje Ader Error do noty, dokazuje i příhoda, na kterou upozornil Vašek Rouček. Ten měl na sobě při focení lookbooku ke svému albu Víra právě kolekci Puma x Ader Error. Jestli Vaška sleduješ, tak víš, že hlavní motiv celého jeho alba jsou VR brýle. A hned po našem lookbooku přišel Ader Error s vlastním, kde jsou v hlavní roli taky VR brýle. Náhoda? Nemyslím si.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 2

Puma x Outlaw Moscow

Ten hype kolem post-soviet estetiky a Goshi Rubchinskyi už jsi určitě zaznamenal. Outlaw Moscow je podle mě značka, které tahle pozornost celého fashion světa pomohla směrem nahoru. A zároveň je v mých očích o dost méně trash. Perfektní materiály a promyšlené střihy, to chceš. A jejich poslední vizuály na Instagramu jsou jednoznačně must-see. Nikdy bych nečekal, že budu chtít nosit bundu s printem satelitních záběrů Moskvy. Jestli nejsi šťastlivec, který si ji na zimu za 350 EUR koupil, pořád ještě můžeš mít tenisky s Outlaw Moscow dotykem za půlku.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 2

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(