☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 3

Píše Dan, 28.12.18

Třetí pokračování o teniskách, které se sice objevují na Hypebeast Instagramu, ale nikoho to nezajímá. A proto dostávají místo tady na blogu. Protože nezajímat se o ně je obrovská chyba. Po Nike a Pumě to dneska kompletně věnuju adidasu.

adidas EQT Support 91/18 Boost

Řada adidas EQT je mi tak nějak sympatická od doby, kdy ji adidas znovu vytáhl na světlo světa. Jsou mi blízké svojí jasnou equipment filosofií. Pro mě je to taková ta adidas teniska na první dobrou, se vším, co adidas dělá a říká. Tuhle sezónu to má navíc příjemný bonus, který spousta lidí přehlédla: Boost in the game! Jakože jasně, stále to nejsou Ultra Boosty, ale i tak. Krásná silueta. Devadesátková chunky & sport shoe v moderním provedení. A k tomu ten Boost! Pro mě je to teniska, která je připravená dělat velkou parádu. Ideální kombinace pohodlí a swagu. Doteď nechápu, že ji věrní fanoušci adidasu ještě neuctívají jako svatou. Vždyť ta teniska je víc adidas než samotný adidas.

Pro 2404 vteřin #knowledge koukni na video, které k řadě EQT vyšlo. Je krásně zpracované.


adidas Ultra Boost

"Já ti nevím, Karle." Jsou Utra Boosty, které se objeví na webu a za 5 minut se tam válí poslední okrajová velikost. A pak jsou ty stejný Ultra Boosty vedle a všichni se tváří, jako kdyby tam nebyly. Přitom ta OG várka, která dorazila teď na konci roku, je úplně skvělá. A dává smysl, že je tady, když vezmeš v potaz všechny ty fotky adidas Ultra Boost 19, které už kolují na Instagramu. Starých Ultra Boostů už si možná nebudeme užívat dlouho. Takže se nenech zmást, že jsi v nich dlouho neviděl Kanyeho venčit Kim. Místo toho věř, že to jsou stále jedny z nejpohodlnějších tenisek ve hře. Hodí se ke každému druhému outfitu a v českých podmínkách se dají nosit celý rok, když venku zrovna nepadají provazy vody.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 3


adidas White Mountaineering Campus

adidas má oběcně hodně zajímavé spolupráce. Ať už jde o některé z Consortium tenisek (které taky nikdo neocení) nebo o značky jako United Arrow & Sons nebo White Mountaineering. White Mountaineering patří mezi špičku outdoorového/urban oblečení a pořád ještě není úplně jednoduché si z ČR sehnat jejich nejnovější věci. Proto jsem tohle kolabo s adidas přivítal s nadšením. Každopádně adidas Campus přežily i Black Friday a ještě tam v posledních číslech jsou. A jsou tam dlouho a já to vůbec nechápu, protože kdykoliv máš na sobě něco, čeho se dotkli ve WM, tak dostáváš od okolí jen uznalé pohledy. Tak se nad tím zamysli.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price vol. 3

Díky za dočtení až sem. Těším se na nový rok a nové releases, které už čekají za dveřmi. I když by jich mohlo být trochu méně, než je tomu teď. Kdo má stihnout sledovat 100 releasů týdně, když některé z nich ani nemají hype?


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(