Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Píše Dan, 10. 11. 2018

Chtěl bych, aby to byla pravidelná rubrika. Ale pravidelnost nám v Queensu není úplně souzená, takže drž palce a piš mi přes Instagram, že čekáš na nový blog post. Nadpis napověděl, že dneska to bude čistě o teniskách. Vytáhl jsem tři modely, které teď máme na webu a jsou podle mě fakt cool a vypadají dobře. Jen se jim nedostalo té správné hype-pozornosti. To se v dnešním světě rovná tomu, že mají úplně deb*lní resell price. Ale já říkám, že by ty tenisky měly dostat šanci, i když jsi je doteď neviděl na Instagramu svého lokálního sneakers dealera.

Nike Air Max 1 „By Day“ & „By Night“

Tak dlouho jsem se na ně chodil do SNKRS aplikace koukat, až byly sold out. Takže mi udělalo fakt radost, že se zrovna tenhle model Air Max 1 nakonec objevil i v Queensu (díky Radime, díky Martine!). Blbý bylo, že dorazily ve stejný čas jako Cortez x Lamar a Nike kolabo se Skeptou, takže dostaly přesně 0 bodů tvojí pozornosti. Thank you for nothing. 💚 V čem je jejich skrytý fór a příběh? Je to budova pařížského Centre Pompidou. Tenhle dům byl inspirací přímo pro Tinkera Hatfielda, když své první tenisky Air Max 1 navrhoval. Takže teď dává smysl, že se po tolika letech objevil design, který připomíná právě budovu Centre Pompidou. A protože Tinker Hatfield a Aix Max 1 můžou za to, že teď známe Nike takové, jaké známe, je docela fér vyložit na stůl příjemných 3999 káčé a mít doma trochu klasiky. Vstup zdarma na The Mag Con za to nedostaneš, ale jak mě naučil Radim, mít doma alespoň jeden pár dobrých jedniček je základ.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Nike Air Force 1 x Public School of New York

Když jsem se poprvé chodil dívat na web téhle značky z New Yorku, bylo to podle mě někdy mezi rokem 2008 a 2010. Vůbec bych se nedivil, kdyby mě na to přivedl nějaký zatoulaný odkaz někde na Tumblr. Protože Instagram tou dobou ještě takhle nefungoval. A tak jsem na tom webu tenkrát trávil čas tím, že jsem si vybíral, které triko bych si objednal, kdyby se v PSNY rozhodli doručovat i do Evropy. A tím se dostávám k jejich kolabu s Nike na modelu Air Force 1. Ta možnost držet v ruce tenisky, které v sobě mají kus PSNY, je parádní. Křičí to Amerika a kříčí to finding perfection in imperfection, což je heslo, které mají PSNY na webu. V těchhle Air Forcech to sice nebude nejpohodlnější procházka ulicemi New Yorku (nebo Prahy), ale rozhodně bude dost stylová. A i kdyby byla zima, budou tě hřát detaily, které na sobě tenisky mají. Stejně jako jejich zpracování. Tohle prostě není jen obyčejná teniska.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Nike Air Max 95 Mowabb

Koukáš na první Nike Air Max 95, které bych si pořídil. Devadesát pětky nejsou silueta, která by se mi líbila na první dobrou. Proto do teď doma žádné devadesát pětky nemám. Jenže když sedíš v kanclu, kde ti každý týden projde někdo v Atmosech, tak se tvoje vnímání toho, co je pro tebe dobré, rychle změní. A tak teď toužím po téhle tenisce (!!!). Sleduješ tu crazy sneaker game denně? Asi jo. Takže mi rozumíš, že vliv Nike ACG na zbytek Nike kolekce nemůžeš ignorovat. A v tom je to zajímavé. Protože tenhle model je kompletně inspirován OG modelem Mowabb. Koukni na to, vygooglíš to snadno. I když možná ne tak snadno, protože tenhle hype vznikl už někdy v devadesátkách, kdy normální smrtelníci negooglili. Dobrý, ne? Mimochodem zase se vracíme k příběhu, který se točí okolo Tinkera Hatfielda. Důležitá poznámka na závěr: máme k nim ještě druhé Air Max 95 do packu.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Dneska to bylo hodně o Nike, ale na webu je ještě pořád dost dalších tenisek, které stojí za zmínku. Takže stay tuned a uvidíme, kdy se tu potkáme příště. Positive vibes only. 💚


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(