BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Píše Dan, 10.11.18

Chtěl bych, aby to byla pravidelná rubrika. Ale pravidelnost námv Queensu není úplně souzená, takže drž palce a piš mi přes Instagram, žečekáš na nový blog post. Nadpis napověděl, že dneska to bude čistěo teniskách. Vytáhl jsem tři modely, které teď máme na webu a jsou podlemě fakt cool a vypadají dobře. Jen se jim nedostalo té správnéhype-pozornosti. To se v dnešním světě rovná tomu, že mají úplnědeb*lní resell price. Ale já říkám, že by ty tenisky měly dostat šanci,i když jsi je doteď neviděl na Instagramu svého lokálního sneakersdealera.

Nike Air Max 1 „By Day“ & „By Night“

Tak dlouho jsem se na ně chodil do SNKRS aplikace koukat, až byly sold out.Takže mi udělalo fakt radost, že se zrovna tenhle model Air Max1 nakonec objevil i v Queensu (díky Radime, díky Martine!).Blbý bylo, že dorazily ve stejný čas jako Cortez x Lamar a Nike kolabo seSkeptou, takže dostaly přesně 0 bodů tvojí pozornosti. Thank you fornothing. 💚 V čem je jejich skrytý fór a příběh? Je to budovapařížského Centre Pompidou. Tenhle dům byl inspirací přímo pro TinkeraHatfielda, když své první tenisky Air Max 1 navrhoval. Takže teď dávásmysl, že se po tolika letech objevil design, který připomíná právěbudovu Centre Pompidou. A protože Tinker Hatfield a Aix Max 1 můžou za to,že teď známe Nike takové, jaké známe, je docela fér vyložit na stůlpříjemných 3999 káčé a mít doma trochu klasiky. Vstup zdarma na The MagCon za to nedostaneš, ale jak mě naučil Radim, mít doma alespoň jeden párdobrých jedniček je základ.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Nike Air Force 1 x Public School of New York

Když jsem se poprvé chodil dívat na web téhle značky z New Yorku, byloto podle mě někdy mezi rokem 2008 a 2010. Vůbec bych se nedivil, kdyby měna to přivedl nějaký zatoulaný odkaz někde na Tumblr. Protože Instagramtou dobou ještě takhle nefungoval. A tak jsem na tom webu tenkrát trávilčas tím, že jsem si vybíral, které triko bych si objednal, kdyby se v PSNYrozhodli doručovat i do Evropy. A tím se dostávám k jejich kolabu s Nikena modelu Air Force1. Ta možnost držet v ruce tenisky, které v sobě mají kusPSNY, je parádní. Křičí to Amerika a kříčí to finding perfection inimperfection, což je heslo, které mají PSNY na webu. V těchhle AirForcech to sice nebude nejpohodlnější procházka ulicemi New Yorku (neboPrahy), ale rozhodně bude dost stylová. A i kdyby byla zima, budou těhřát detaily, které na sobě tenisky mají. Stejně jako jejich zpracování.Tohle prostě není jen obyčejná teniska.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Nike Air Max 95 Mowabb

Koukáš na první Nike Air Max95, které bych si pořídil. Devadesát pětky nejsou silueta,která by se mi líbila na první dobrou. Proto do teď doma žádné devadesátpětky nemám. Jenže když sedíš v kanclu, kde ti každý týden projdeněkdo v Atmosech, tak se tvoje vnímání toho, co je pro tebe dobré, rychlezmění. A tak teď toužím po téhle tenisce (!!!). Sleduješ tu crazysneaker game denně? Asi jo. Takže mi rozumíš, že vliv Nike ACG nazbytek Nike kolekce nemůžeš ignorovat. A v tom je to zajímavé. Protožetenhle model je kompletně inspirován OG modelem Mowabb. Koukni na to,vygooglíš to snadno. I když možná ne tak snadno, protože tenhle hypevznikl už někdy v devadesátkách, kdy normální smrtelníci negooglili.Dobrý, ne? Mimochodem zase se vracíme k příběhu, který se točí okoloTinkera Hatfielda. Důležitá poznámka na závěr: máme k nim ještě druhé Air Max95 do packu.

Top tenisky, které mají deb*lní resell price

Dneska to bylo hodně o Nike, ale na webu jeještě pořád dost dalších tenisek, kteréstojí za zmínku. Takže stay tuned a uvidíme, kdy se tu potkáme příště.Positive vibes only. 💚


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(